Margaret nie chce wyjść za mąż. Powód? Co najmniej zastanawiający

Redakcja 13.07.2017
Margaret
Fotografia: ONS

Artystka z całą pewnością nie należy do kobiet, które śnią o białej sukni. 

Małgorzata Jamroży, znana jako Margaret, jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Jej piosenki królują na listach przebojów, a ona sama chętnie pojawia się w mediach. Przy okazji wywiadu, który pojawił się na łamach magazynu Gala, uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o swoim życiu prywatnym. Zdradziła przy okazji, że niekoniecznie ma ochotę wychodzić za mąż. 

26-letnia wokalista przyznała, że dojrzała i w końcu czuje się kobietą, a jej przemiana nastąpiła wraz z nadejściem nowego roku. 

Czuję się kobietą od niedawna. 1 stycznia 2017 roku obudziłam się inną osobą. Stałam się bardziej asertywna, niezależna, świadoma swoich potrzeb. Teraz jest dobrze nawet jak jest źle. Bo świetnie się czuję we własnej skórze, pogodziłam się ze sobą, złapałam równowagę - przyznała Margaret. 

Piosenkarka ma także jasne stanowisko w sprawie propozycji ewentualnego zamążpójścia. Jak przyznała w "Gali" bardziej prawdopodobne jest dla niej to, że urodzi dziecko niż to, że stanie na ślubnym kobiercu. 

Instytucja małżeństwa wydaje mi się "przykurzona"(...). Moi rodzice są szczęśliwi, ale wielu innych pozytywnych przykładów nie znajduje. Poza tym "małżonka" to takie brzydkie słowo. Pobrzmiewa w nim podległość mężczyźnie. Przestajesz być sobą, a stajesz się czyjąś kobietą. Ale wiesz, prawdopodobnie gadam bzdury. Co ja tam wiem o związkach? - powiedziała Margaret w rozmowie z "Galą".

Cóż, bez względu na to, jaką drogę wybierze Margaret, życzymy szczęścia ;-) 

Margaret
Fotografia: ONS

Margaret

Margaret
Fotografia: ONS

Margaret

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów