Marek Torzewski ma raka! "To nowotwór złośliwy"

Zuzanna Morska 12.06.2019
Marek Torzewski
Fotografia: Eastnews

Śpiewak operowy przechodzi bardzo trudne chwile. Zdiagnozowano u niego chorobę nowotworową!

Marek Torzewski nie ma ostatnio dobrej passy. Znany tenor kilka miesięcy temu został skazany za przywłaszczenie mienia. Artysta miał przywłaszczyć sobie 4550 zł honorarium, które miał otrzymać inny muzyk biorący udział w koncercie poświęconym Bogusławowi Kaczyńskiemu. I choć Torzewski został poproszony o zwrot tych pieniędzy, nie zrobił tego. Sprawa trafiła do sądu.

Do sytuacji odniosła się ostatnio córka śpiewaka operowego. W rozmowie z portalem Plejada opowiedziała o zajściu i wyznała, że jej ojciec walczy z chorobą nowotworową.

Marek Torzewski ma raka

Córka Torzewskiego, Agata, wyznała ostatnio, co sądzi na temat tej sytuacji.

Ani media, ani sąd nie dają mojemu ojcu prawa do obrony, które jest gwarantowane konstytucyjnie. Jemu to odebrano. Przez sąd został skazany wyrokiem nakazowym w składzie jednoosobowym, więc nawet nie ma możliwości przedstawić swoich racji. Każde jego zażalenie, które jest wysyłane do sądu, jest oddalane. Każda próba kontaktu jest oddalana. Wyrok został do niego wysłany bez uzasadnienia i nie było żadnego śledztwa.

Dodała też, że artysta ostatnio ma inne poważne sprawy na głowie. Okazuje się, że od długiego czasu ciężko choruje.

On jest w trudnej sytuacji zdrowotnej, bo jest osłabiony chorobą nowotworową. To już jakiś czas trwa. Ojciec nie jest osobą, która o tym opowiada, ale jest w takim momencie, że powinien mieć trochę więcej spokoju. Leczenie trwa. Nie chcę wchodzić w detale, ale jest to rak złośliwy. (...) Sytuacja nie jest łatwa dla niego i całej rodziny.

Nie wiadomo, co dokładnie dolega muzykowi i jak reaguje na leczenie.

Przypominamy, że Marek Torzewski to jeden z najbardziej znanych polskich tenorów. Śpiewak operowy zasłynął piosenką "Do przodu Polsko", która przez długi czas była hymnem polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Ten zaskakujący projekt robi furorę wśród fanów gwiazd światowego formatu. I nic dziwnego. Pozują one na zdjęciach ze swoimi młodszymi wcieleniami. Zobaczcie!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów