Marcin Prokop zażartował z dziewczyny Milika na wizji. Jak wybrnęła?

Emilia Klima 05.09.2017
Marcin Prokop, Jessica Ziółek
Fotografia: East News/ Instagram.com/bartoszpanczyk/

Jessica Ziółek ma już na koncie jedną spektakularną wpadkę w telewizji na żywo. Jak poradziła sobie tym razem? 

Jessica Ziółek to partnerka napastnika reprezentacji Polski, Arkadiusza Milika. Dziewczyna wykorzystuje fakt, że towarzyszki życia piłkarzy cieszą się prawie takim samym zainteresowaniem mediów jak ich "drugie połówki". Aspirująca modelka i projektantka miała swoje pięć minut sławy, kiedy w czerwcu pojawiła się w studiu TVN24. Zaliczyła wtedy niemałą wpadkę - Ziółek nie zorientowała się, że jest już na wizji, przez co widzowie mogli obejrzeć jej rozterki tożsamościowe. 

Do tego faktu postanowił nawiązać Marcin Prokop podczas poniedziałkowej wizyty Ziółek w programie "Dzień Dobry TVN". Prowadzący rozpoczął rozmowę od słów:

Teraz, żeby nie było zmyłki, jak w innej telewizji, powiemy naszemu gościowi: "Jesteśmy na wizji".

Co na to Jessica? Dziewczyna roześmiała się nerwowo, ale nie pozwoliła, by to zbiło ją z tropu. Na dalsze pytania odpowiadała już pewnie i bez skrępowania - trzeba przyznać, że ten występ telewizyjny wypadł o wiele lepiej od poprzedniego. Partnerka Milika opowiedziała o tym, jak wygląda codzienne życie u boku sławnego piłkarza. Milik występuje we włoskim klubie Napoli i cieszy się sporą popularnością wśród tamtejszych kibiców. 

Minusy są takie, że gdziekolwiek nie pójdę, jestem postrzegana jako dziewczyna piłkarza. Plusy są takie, że jak chcę coś szybciej załatwić i powiem, że jestem dziewczyną Arka, to to załatwię. Mamy taki przykład z Neapolu, że jak gdzieś pójdziemy i nie ma stolika, to mówimy, że dla Milika i oni mówią: "Aha, to dobrze".

Dziewczyna przyznała jednak, że życie u boku Milika nie zawsze było usłane różami. Dodatkowo, na początku ta relacja nie do końca podobała się jej rodzicom. 

Muszę przyznać, że na początku było ciężko. Głównie z tego względu, że Arek po pół roku powiedział mi, że musi wyjechać za granicę. To był taki ciężki moment w naszym życiu, bo ja kończyłam szkołę, a on mówi, że wyjeżdża. Teraz z perspektywy czasu mama mówi, że jest zadowolona, bo fajnie do siebie pasujemy, wspieramy się nawzajem i to jest najważniejsze - powiedziała.

Ziółek wspomniała też o tym, że stara się pojawiać na meczach ukochanego jak najcześciej i wspierać go dopingiem. W poniedziałek pomogło - Polska pokonała Kazachstan 3:0, a pierwszego gola dla naszej reprezentacji zdobył Arkadiusz Milik. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów