Marcin Prokop rozbawił gości na konferencji stacji TVN. Nie oszczędził Janiaka i Wojewódzkiego

Hanna Skowron 25.01.2019
Marcin Prokop rozbawił gości na konferencji stacji TVN. Nie oszczędził Janiaka i Wojewódzkiego
Fotografia: instagram/ @marcin_prokop_oficjalny

Marcin Prokop to jeden z dziennikarzy, który swoim niewymuszonym żartem sytuacyjnym potrafi rozbawić publiczność. Poczucie humoru pokazał również na ostatniej imprezie ramówkowej TVN.

Marcin Prokop wraz z Magdą Mołek poprowadził ostatnią konferencję stacji TVN, gdzie prezentowana była nowa ramówka na sezon wiosna-lato 2019. Dziennikarz znany ze swojego swobodnego stylu bycia wprowadził na sali luźną atmosferę. Żartował nie tylko z gości, ale również z samego siebie.

Dystans Marcina Prokopa do samego siebie

Prowadzący wykazał się ogromnym dystansem do swojej osoby. Dziennikarz, zapowiadając aktorów, nawiązał do zeszłorocznej konferencji, podczas której pomylił dwie produkcje, „Szkołę” i „19+”.

Zawsze jak zapowiadam "19+", to wchodzi "Szkoła". Obyście to byli wy!

Jeszcze większy śmiech na sali wywołała wypowiedź Marcina rzucona w stronę Oliviera Janiaka. Prowadzący opisał Janiaka jako gorącego przystojniaka i pogromcę damskich serc. Gdy kolega podszedł, aby się przywitać, Prokop objął go i pochwalił walory zapachowe.

Jak on pachnie! Zrobiłem to podstępnie, żeby natrzeć się jego feromonami!

Marcin Prokop o Kubie Wojewódzkim

Marcin Prokop nie omieszkał odnieść się także do Kuby Wojewódzkiego, a konkretnie do jego najnowszej książki. Dziennikarz słusznie stwierdził, że każdy, kto miał styczność z Kubą, dokładnie czytał nieautoryzowaną biografię. Przyznał się, że również to zrobił i znalazł nawet kilka stron na swój temat.

Jestem dumny, że poświęcił mi 0,6% książki, czyli 3 strony. Brawo, Kuba został literatem. Lepiej późno niż wcale!

Czy wypowiedź dotycząca debiutu literackiego Kuby Wojewódzkiego była żartem, czy wbiciem małej szpili? Chyba nie ma sensu doszukiwać się drugiego dna. Jedno jest pewne. Żarty Marcina Prokopa często bywają ironiczne. Może i tak było też w tym przypadku?

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak prowadzącą „Big Brothera”. Jak wypadnie w nowej roli?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zobacz, jak od początków swojej kariery zmieniły się niektóre z gwiazd stacji TVN!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów