Marcin Prokop pokazał brata. Zdjęcie opatrzył zabawnym podpisem

Paulina Ermel 14.03.2019
Marcin Prokop
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Dziennikarz podzielił się zdjęciem z młodości, na którym pozuje razem z bratem. Zobaczcie, co napisał pod fotografią.

Marcin Prokop regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia z życia zawodowego, ale też prywatnego. Jego ostatni wpis na Instagramie wywołał niemałe poruszenie. Wszystko dlatego, że prezenter pokazał zdjęcie z młodości, na którym pozuje z młodszym bratem.

Marcin Prokop pokazał brata

Dziennikarz "Dzień Dobry TVN" ma młodszego brata, o czym zresztą mało kto tak naprawdę wie. Fotografię do sieci wrzucił z okazji jego 31. urodzin! Opatrzył je podpisem: "Dziś mój mały braciszek ma urodziny. Wszystkiego najlepszego, behemocie bookingu, królu bekstejdżu, nikiforze kamery. Cieszę się, że rodzice mieli tę chwilę nieuwagi".

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów. Większość zwróciła uwagę na zabawny podpis Marcina, ale też na to, jak on wyglądał w młodości.

A ten wyższy to gniewny taki

Sztos! najlepszego dla Młodego

„Tę chwilę nieuwagi ” – mistrzowskie stwierdzenie, kryje w sobie tyle miłości. 100 lat dla brata

Kim jest brat Marcina Prokopa

Sebastian Prokop jest 10 lat młodszy od Marcina Prokopa. I też pracuje w branży rozrywkowej. Zajmuje się konferansjerką i doskonale sobie radzi w tym zakresie. Wiedzieliście, że Marcin ma młodszego brata?

Niektóre gwiazdy nie tylko komunikują się ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. W ten sposób też zarabiają! Zobaczcie, które najlepiej zarabiają na Instagramie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów