Marcin Prokop na ramówce TVN-u do Woźniak-Starak: "Agnieszko, nasze myśli są z tobą"

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej sukience
Fotografia: VIPHOTO/East News

Konferencja jesiennej ramówki TVN-u była wyjątkowo smutna. Marcin Prokop już na początku odniósł się do Agnieszki Woźniak-Starak i śmierci jej męża.

Dziś odbyła się konferencja prasowa jesiennej ramówki stacji TVN. Tym razem była ona niezwykle smutna. Marcin Prokop, który prowadził konferencję, musiał ustosunkować się do nieobecności jednej z największych gwiazd stacji. Agnieszka Woźniak-Starak nie wzięła udziału w wydarzeniu ze względu na śmierć swojego męża. Już na samym początku prezenter oficjalnie przekazał słowa wsparcia dla Agnieszki oraz jej najbliższych.

Zobacz także: Małgorzata Ohme we wzruszających słowach do Woźniak-Starak: "Agnieszko, jesteśmy z Tobą"

Marcin Prokop udzielił wsparcia Agnieszce Woźniak-Starak na ramówce TVN-u

Konferencja TVN-u rozpoczęła się występem Tomasza Karolaka, który zaśpiewał utwór "Nic nie może wiecznie trwać", promując tym samym serial "39 i pół tygodnia", który już jesienią pojawi się na antenie. Tuż po zakończeniu utworu na scenie pojawił się Marcin Prokop, który jest twarzą ramówek stacji.

Prokop od razu odniósł się do smutnej informacji, która dziś obiegła media. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak, którego ciało odnaleziono 22 sierpnia po 5 dniach poszukiwań.

Dziś nie ma z nami jednej gwiazdy, Agnieszki Woźniak-Starak. Agnieszko, nasze myśli są teraz z tobą, z twoją rodziną i bliskimi - powiedział konferansjer. 

Agnieszka Woźniak-Starak jesienią miała poprowadzić 2. edycję programu "Big Brother" razem z Filipem Chajzerem. Jak na razie nie wiadomo, kto zastąpi ją na ekranie oraz kiedy zdecyduje się na powrót do pracy.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Dziś jej słowa wydają się jeszcze bardziej przejmujące

Niektóre gwiazdy stacji TVN są na antenie od wielu lat! Zobacz, jak oni się zmienili.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów