Marcin Meller ujawnia, dlaczego wraz z Magdą Mołek odeszli z "DD TVN". Słowa dziennikarza zaskakują

Sandra Banach 19.08.2019
Marcin Meller
Fotografia: EastNews/ArturZawadzki

Marcin Meller i Magda Mołek kilka tygodni temu ogłosili, że odchodzą z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz zdradził powód.

Marcin Meller zrezygnował z prowadzenia „DD TVN” chwilę po tym, jak ogłosiła to Magda Mołek. Dziennikarze wyznali, że w najbliższym czasie zaczną realizować swoje zawodowe plany. Meller zdradził powody, dla których on i Magda Mołek odeszli ze "śniadaniówki".

Marcin Meller komentuje odejście z „DD TVN”

W wywiadzie dla Plejady.pl prezenter telewizyjny wyjaśnił, dlaczego zrezygnował z prowadzenia programu „Dzień Dobry TVN”. Jak się okazuje, dziennikarz nie wyklucza opcji powrotu.

Zrezygnowałem, potem wróciłem i teraz znowu odszedłem. Jako syn dyplomaty powiem tak: rozstawałem się z różnymi miejscami pracy w moim życiu, ale zawsze robiłem to tak, by utrzymać kontakt z ludźmi i nawet jeśli nie wrócić, to żeby móc zawsze odwiedzić to miejsce w przyjacielskiej atmosferze. Tak też jest z „Dzień Dobry TVN” – powiedział Marcin Meller.

Dziennikarz zdradził także powody decyzji Magdy Mołek.

Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem. Dalej będę prowadził „Drugie śniadanie mistrzów” w TVN24, w tej kwestii nic się nie zmienia (…).  Zastanawiałem się, co zrobić z tym fantem. „Drugie śniadanie mistrzów” mam w każdą sobotę, a „Dzień Dobry TVN” prowadziłem w co drugi weekend. Decyzja Magdy ułatwiła mi życie. Nie musiałem już kombinować i szukać rozwiązań. Skoro nie będę już w „Dzień Dobry TVN”, to nie muszę już wstawać o szóstej rano, nie mam rozwalonych weekendów i nie będę odsypiał w ciągu dnia. Także, mimo że co sobotę będę w „Drugim śniadaniu mistrzów”, dam radę wszystko ogarnąć i nikt na tym nie straci.

Jak myślicie, zobaczymy jeszcze kiedyś Magdę Mołek i Marcina Mellera w „DD TVN”?

Zobacz także: Kasia Tusk w topie i kolczykach polskiej marki! Ten zestaw kupisz za ok. 100 zł

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, ile wiesz o polskich teleturniejach.

Rozwiąż quiz

Polskie słynne teleturnieje. Ile o nich wiesz?

kadr z programu
Fotografia: YouTube.com

1. Z jakiego programu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów