Gwiazda "Gotowych na wszystko" miała raka! Pokazała poruszające zdjęcie

Paulina Ermel 19.09.2018
Kadr z filmu "Gotowe na wszystko"
Fotografia: EAST NEWS

Fani nie wiedzieli, że choruje. Dopiero teraz Marcia Cross zamieściła w sieci wpis i zdjęcie, które pokazują, w jakim jest stanie.

Pamiętacie Bree Van de Kamp z serialu "Gotowe na wszystko"? Postać grana była przez Marcię Cross. O charakterystycznej, rudowłosej aktorce ostatnio było dość cicho. 56-letnia gwiazda wycofała się z życia publicznego m.in. przez... chorobę! Aktorka zmagała się z rakiem!

Marcia Cross wygrała z rakiem

Marcia Cross w ostatnim czasie walczyła z rakiem. Zniknęła z życia publicznego, a walkę toczyła jedynie w gronie najbliższych. To oni wspierali ją w tym wyzwaniu. Dopiero teraz, kiedy jest zdrowa, zamieściła na Instagramie poruszający wpis.

Jest po walce z rakiem. Wszytko jest już dobrze. To był ciężka przeprawa, ale jestem już zdrowa, szczęśliwa oraz bardziej obecna i wdzięczna niż kiedykolwiek wcześniej

Aktorka dodała, że czuje się znacznie lepiej i jedyne, czego żałuje to fakt, że straciła włosy.

Jestem wdzięczna i szczęśliwa, że przeżyłam. Smutno mi, że moje włosy wypadły. Teraz mają około 2 cm długości i wyglądają rozpaczliwie. Ktoś jeszcze stracił włosy przez raka? Dajcie znać. Wiem, co czujecie

Nam pozostaje jedynie życzyć jej zdrowia i szybkiego powrotu na ekrany.

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Google przygotował ranking najpopularniejszych seriali z zeszłego roku. Oglądaliście któryś z nich?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów