Rozstali się w burzliwych okolicznościach. Zawadzka przyznała, że skontaktowała się z byłym. Treść SMS zaskakuje

Anna Respondek 15.02.2018
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
Fotografia: EAST NEWS

Rozstanie pary było burzliwe. Pomimo tego Zawadzka przyznała, że nadal utrzymuje kontakt z Mikołajem Roznerskim. 

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka zaczęli się spotykać wiosną 2017 roku. Bardzo szybko zostali okrzyknięci najpiękniejszą parą polskiego show-biznesu. Niestety ich miłość przetrwała tylko cztery miesiące, po których zakończyli związek. 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcie z nowym partnerem. Przystojniejszy od Roznerskiego?

Rozstanie pary przyniosło wiele emocji. Modelka skomentowała ich związek w bardzo niepochlebnych słowach w rozmowie z dziennikarzem magazynu "Flesz". Roznerski przez długi czas nie odnosiła się do jej słów, jednak ostatecznie postanowił się przedstawić swoją wersję. 

Zawadzka wciąż kontaktuje się z Roznerskim

W najnowszym wywiadzie udzielonym dziennikarzowi portalu Jastrząbpost.pl Zawadzka przyznała się do czegoś zaskakującego. Okazało się, że pomimo nie zawsze pozytywnych emocji, modelka wciąż utrzymuje kontakt z Roznerskim i pisze do niego wiadomości. Tuż przed Telekamerami wysłała do niego kilka SMS-ów. Aktor był nominowany w kategorii "Najlepszy aktor".

Trzeba się wspierać na różnych płaszczyznach życia. Nie spodziewałam się tego pytania, ale dobrze, że pytasz. Nie powinnam o tym mówić, bo to też prywatna sprawa, chociaż z drugiej strony pisałam do niego zanim jeszcze to się stało i rzeczywiście moim zdaniem zasłużył. Chyba po prostu to jest szczere - wyznała. 

Roznerskiemu udało się wygrać w plebiscycie. Modelka potwierdziła, że pogratulowała byłem ukochanemu sukcesu, jednak zrobiła to przez wspólnego managera. 

Pogratulowałam Mikołajowi Telekamery. Zrobiłam to przez managera, którego mamy wspólnego, więc nie osobiście. Ale był w tym czasie razem z nim, więc pogratulowałam - powiedziała.

Obecnie Zawadzka spotyka się z brazylijskim modelem i aktorem, Leonardem Marquesem.

Zobacz także: Zawadzka pokazała "dwuznaczne" zdjęcie z Prokopem. To nie spodobało się internautom

Zobacz także, jak wygląda mieszkanie Anny Wendzikowskiej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów