Zawadzka po raz pierwszy skomentowała związek Roznerskiego

Anna Respondek 25.05.2018
Marcelina Zawadzka/Mikołaj Roznerski
Fotografia: Instagram/marcelina_zawadzka/mroznerski

Choć po rozstaniu Zawadzkiej i Roznerskiego atmosfera między byłymi partnerami nie była najlepsza, teraz wszystko może się zmienić. 

Rozstanie Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego było jednym z głośniejszych w polskim show-biznesie. Choć zakochani tworzyli piękną parę, ich miłość nie przetrwała, a modelka miała wiele do zarzucenia byłemu partnerowi.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka rozpłakała się w "Pytaniu na Śniadanie". Przyznała się, że jest nieszczęśliwa

Od rozstania Zawadzkiej i Roznerskiego minęło już 10 miesięcy. W tym czasie każde z nich znalazło nową miłość, jednak związek modelki z brazylijskim modelem nie przetrwał próby czasu. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku Roznerskiego, który od kilku miesięcy spotyka się z Adrianą Kalską. Teraz po raz pierwszy Zawadzka zdecydowała się skomentować związek byłego partnera. 

Oczywiście, że kibicuję. Niech on będzie szczęśliwy. Jak on będzie szczęśliwy, to też jego dziecko będzie szczęśliwe, które jest fantastyczne. Oni też chyba już jakiś czas są razem, nie obserwuję dokładnie, ale przecież znają się na planie bardzo długo, więc może to trwa dłużej niż przypuszczamy. Chyba dobrze się ukrywali - stwierdziła w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Modelka zapewnia, że nie czuje złości do byłego partnera i mocno mu kibicuje. 

Najgorsze co może być, to pielęgnowanie zawiści i złości w sobie. Jak przerobimy to w sobie i nie ma tego, to przede wszystkim nam żyje się łatwiej. Zresztą my się spotykamy, żyjemy w jednym świecie, więc po co się unikać, lepiej się szanować - wyznała.

Postawa godna pochwały. ;)

Zobacz także: Zawadzka pokazała "dwuznaczne" zdjęcie z Prokopem. To nie spodobało się internautom

Zobacz także, jak zmieniły się gwiazdy TVN:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów