Marcelina Zawadzka w samej bieliźnie w łóżku. Fani: "Chciałbym być tam obok"

Zuzanna Morska 01.08.2019
Marcelina Zawadzka
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dziennikarka wrzuciła do sieci pikantne zdjęcie z łóżka. Fani nie mogą oderwać od niej oczu!

Marcelina Zawadzka to jedna z najseksowniejszych gwiazd polskiej telewizji. Była Miss Polonia ma szerokie grono fanów, którzy regularnie oglądają "Pytanie na śniadanie" z jej udziałem.

Zawadzka udziela się też w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już 440 tys. osób. Gwiazda zamieszcza tutaj zdjęcia dotyczące jej pracy zawodowej, ale też migawki z życia prywatnego. Jedna z ostatnich jej fotografii szczególnie przypadła do gustu fanom.

Marcelina Zawadzka pozuje w bieliźnie w łóżku

Marcelina uwielbia kobiece stroje i chętnie prezentuje je na wizji. Także prywatnie wybiera stylizacje, które podkreślają jej kobiece kształty. Jej modowe wybory inspirują tysiące Polek, które następnie biegną do sklepu i kupują takie same elementy garderoby.

Na jednym z ostatnich zdjęć, które Zawadzka wrzuciła do sieci, możemy oglądać prezenterkę w... samej bieliźnie! Gwiazda ma na sobie jedynie koronkowy komplet, w którym leży w białej pościeli. To zdjęcie wywołało burzę w komentarzach.

Fani są zachwyceni najnowszą fotografią. I pokusili się nawet o gorące komentarze!

Chciałbym być tam obok.

Więcej takich zdjęć.

Idealna! Poleżałoby się obok.

A jak wam się podoba zdjęcie Marceliny?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów