Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia z gorącej sesji! Fani: "Sexy"

Paulina Ermel 15.04.2019
Marcelina Zawadzka
Fotografia: instagram.com/marcelina_zawadzka

Prezenterka TVP opublikowała na Instagramie serię gorących zdjęć. Fani są zachwyceni!

W życiu Marceliny Zawadzkiej ostatnio dużo się dzieje. Modelka i prezenterka TVP rozstała się z ukochanym Rafałem Jonkiszem. Odpadła też z programu "Dance, dance, dance", w którym tańczyła z Rafałem Maślakiem. Po tych wydarzeniach Miss Polonia postanowiła odpocząć i wyjechać do rodzinnego miasta.

W międzyczasie gwiazda zdecydowała się na małą zmianę wizerunku, którą uwieczniła na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych. 

Marcelina Zawadzka pokazała gorące zdjęcia

Zawadzka wybrała się do rodzinnego Malborka. Wcześniej jednak postanowiła zrobić się na bóstwo. Pokazała metamorfozę na gorących zdjęciach, które opatrzyła podpisem: "Jakie macie plany na dziś ?! Ja jadę do rodzinnego Malborka... a z jakiej okazji to jeszcze Wam opowiem".

Marcelina nie zdradziła, dlaczego zdecydowała się na tak seksowny strój i look. Ale jej zdjęcia zachwyciły fanów. Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy.

Marcela nie mogę spuścić z Ciebie wzroku. Wyglądasz OBŁĘDNIE!!!

Jak zawsze bombowo!

Sexy!

A jak wam się podoba na tych zdjęciach?

 

Wiele gwiazd aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niektóre z nich nawet tutaj zarabiają! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów