Marcelina Zawadzka pokazała mamę i siostrę. Co za podobieństwo!

Julita Buczek 16.07.2019
marcelina zawadzka pozuje z rodziną
Fotografia: VIPHOTO/East News

Piękna prezenterka TVP2 pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z mamą i siostrą.

Marcelina Zawadzka bardzo chętnie pokazuje swoje życie prywatne na Instagramie. Niedawno młoda dziennikarka pokusiła się o wstawienie zdjęcia swojej rodziny. Na wspólnej fotografii pozowała ona, jej mama oraz siostra.

Wszystkie panie są do siebie bardzo podobne!

Marcelina Zawadzka pokazała mamę i siostry

Niedawno w instagramowej galerii Marceliny pojawiło się nowe zdjęcie, które przedstawia prezenterkę w otoczeniu jej najbliższej rodziny. Zawadzka postanowiła dodać do zdjęcia uroczy opis, który pokazuje, jak bardzo 30-latka jest zżyta z rodziną.

Dziewczyny moje najukochańsze! Może czasem nie jest między nami idealnie, ale przecież nie chodzi o to, żeby było idealnie. Chodzi o wsparcie w trudnych momentach; poczucie więzi; poczucie, że jesteście; o lojalność i stawanie murem za sobą. Dobrze jest wiedzieć, że jest ktoś, kto potrafi poświęcić wiele, żeby ci pomóc, i że jest miejsce i są ludzie, wśród których zawsze możesz być sobą. Przez te wszystkie lata z dala od Malborka dostrzegłam, że w życiu liczy się to, co robimy wspólnie. A dobre wspomnienia są bezcenne. Kocham was - napisała Marcelina.

Oczywiście zdjęcie nie uszło uwadze spostrzegawczym fanom. Większość z nich była zachwycona fotografią!

Wszystkie cudne!

Piękne dziewczyny!!!

Świetnie wyglądacie!

Lubicie oglądać zdjęcia gwiazd z rodzinami?

Zobacz także: Monika Mrozowska pokazała się w bikini. "Ciało bogini"!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów