Marcelina Zawadzka nie wytrzymała i popłakała się w "Pytaniu na śniadanie"!

Martyna Wojciechowska 20.07.2018
Marcelina Zawadzka
Fotografia:

To już kolejny raz!

Marcelina Zawadzka to jedna z najbardziej wrażliwych polskich prezenterek. Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, jak rozpłakała się na antenie z powodu kolejnego rozstania. Teraz znów prowadząca "Pytanie na Śniadanie" dała upust swoim emocjom. Co stało się tym razem?

Zobacz także: Zawadzka zdradziła prawdziwą przyczynę rozstania z Roznerskim. Takich słów nie chciałby usłyszeć żaden były

Marcelina Zawadzka znów płacze na antenie

Marcelina Zawadzka w "Pytaniu na Śniadanie" rozmawiała ostatnio z Tomaszem Kowalem Kowalskim, zwycięzcą 4. edycji "Must Be The Music", którego kilka lat temu spotkała tragedia. Muzyk uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu, który zostawił bolesne piętno na jego zdrowiu.

Wszystko legło w gruzach, wszystko przyciśnięte, nerwy uszkodzone. Trzeba wszystko od nowa przyzwyczajać, ćwiczyć nowe metody, to jest strasznie męczące, ale powoli to śpiewanie idzie – wyznał Tomasz Kowalski.

Od czasu wypadku Kowalski porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo problemów zdrowotnych, nie zrezygnował z kariery muzycznej. Podczas wizyty w programie śniadaniowym zaśpiewał swoją piosenkę "Za drzwiami raju". Poruszona jego występem Marcelina w końcu nie wytrzymała i się rozpłakała. Wszystko uwieczniły kamery.

Zrzut-ekranu-2018-07-19-o-17.47.49-768x480
Fotografia: "Pytanie na Śniadanie"
Zrzut-ekranu-2018-07-19-o-17.49.17-768x480
Fotografia: "Pytanie na Śniadanie"
Zrzut-ekranu-2018-07-19-o-17.48.53-1-768x480
Fotografia: "Pytanie na Śniadanie"

Zobacz także: Marcelina Zawadzka zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem. "Mam nadzieję, że to tylko chwilowe"

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów