Marcelę Leszczak znamy z "Top Model". Wygląd to nie jedyne zmiany. Spotyka się ze znanym aktorem

Anna Respondek 26.07.2017
Marcelina Leszczak
Fotografia: ONS

Marcela Leszczak nie wygrała Top Model, ale wciąż jest o niej głośno. Ostatnio z powodu związku ze znanym polskim aktorem. 

Aspirująca do miana modelki, Marcela Leszczak, zajęła drugie miejsce w trzeciej edycji "Top Model", którą telewizja TVN wyemitowała w 2013 roku. Od tamtego czasu wystąpiła w kilku sesjach zdjęciowych. Pojawiła się również w serialu stacji VIVA, "Miłość na bogato". 

Od pewnego czasu celebrytka spotyka się z aktorem Michałem Koterskim. Pozują razem na ściankach wykorzystując zainteresowanie mediów. Ostatnio Marcela, ze względu na preferencje ukochanego, zgodziła się zdjąć sztuczne rzęsy i paznokcie hybrydowe. Pochwaliła się tym w filmiku umieszczonym na Instagramie. 

Marcela Leszczak jest w ciąży 

Choć para spotyka się stosunkowo krótko, około 5 miesięcy, Michał zdążył się już oświadczyć swojej dziewczynie. Wygląda również na to, że niedługo zostaną rodzicami. Marcela została ostatnio przyłapana przez paparazzi na spacerze z butelką syropu dla ciężarnych czym podsyciła plotki. 

Ostateczną decyzję o potwierdzeniu ciąży ukochanej podjął Misiek, który na swoim profilu umieścił zdjęcie z narzeczoną. Na fotografii trzyma Marcelę za brzuch i nazywa ją "swoją największą gwiazdą". Pod fotografią posypały się gratulacje od fanów oraz znajomych.

Aaaa, jak się cieszę, będzie tatuś, SUPER, dużo zdrówka dla przyszłej mamy - napisała jedna z fanek. 

Marcela Leszczak
Fotografia: EAST NEWS

My również gratulujemy ;) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów