Marcela Leszczak potwierdza rozstanie z Michałem Koterskim!

Malwina Wasilewska 01.10.2019
Marcela Leszczak i Michał Koterski
Fotografia: instagram.com/misiekkoterski

Internauci mają nadzieję, że do siebie wrócą...

Marcela Leszczak i Michał Koterski od kilku lat byli nierozłączni. Niestety najnowsze wieści dotyczące ich związku nie napawają optymizmem. Już wcześniej plotkowano o tym, że przechodzą kryzys, a teraz Marcela potwierdza rozstanie. Ale czy na pewno wszystko stracone?

Marcela Leszczak i Michał Koterski rozstali się?

Marcela Leszczak i Michał Koterski wydawali się szczęśliwą parą. Jednak okazuje się, że ich związek nie przetrwał próby czasu. W jednym z komentarzy na Instagramie modelka potwierdziła doniesienia na temat rozstania.

Niestety tatę mojego syna obraził jeden mężczyzna u mnie na Instagramie: „a twój mąż jest downem”… I choć nie jesteśmy już razem, napisałam mu jedynie, żeby zapamiętał ten komentarz, kiedy jego dziecko będzie miało dodatkowy chromosom […]

Internauci natychmiast zareagowali na tę smutną wiadomość. Jedna z internautek zachęca ich do tego, by do siebie wrócili dla dobra ich dziecka:

Szkoda, że się rozstaliście z Michałem. Byliście fajną parą, szkoda dzieciaka.

Marcela postanowiła odpowiedzieć fance:

Szkoda byłoby, gdyby którekolwiek z nas umarło. Frysio ma mamę i tatę.

Co ciekawe, ostatnio Michał zamieścił na Instagramie urocze zdjęcie Marceli z synem, dając do zrozumienia, że jednak wciąż są rodziną. Jak myślicie, jest szansa, że para zażegnała kryzys?

Niektóre imiona dzieci polskich gwiazd są bardzo oryginalne. Sprawdźcie te najciekawsze!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów