Gwiazdor "M jak miłość" wziął ślub. Pochwalił się zdjęciami

Marianna Bereza 23.07.2019
Marcel Sabat
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Para była razem od 2016 roku. Kim jest żona Sabata?

Marcel Sabat zmienił stan cywilny! W ubiegły weekend aktor "M jak miłość", "Kamieni na szaniec" i "Kamerdynera" ślubował miłość swojej ukochanej, Natalii Filipczuk. Świeżo upieczony małżonek podzielił się zdjęciami na Instagramie.

Marcel Sabat wziął ślub

Marcel Sabat i Natalia Filipczuk są razem od 3 lat. Aktor, który szerszej publiczności dał się poznać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nigdy nie ukrywał swoich poważnych zamiarów względem Natalii. W miniony weekend zakochani w końcu przypieczętowali swój związek.

Ślub odbył się w ośrodku Zielona Brama w Przywidzu, niedaleko Trójmiasta. Pan młody wybrał na ten wyjątkowy dzień czarny garnitur, a panna młoda zaprezentowała dwie kreacje. Na Instagramie nie zabrakło zdjęć z tego wydarzenia.

Kocham Cię, Natalio Sabat. To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Chcieliśmy podziękować wszystkim Gościom, którzy byli z nami podczas tej uroczystości. Najbardziej dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za to, że włożyli trud w nasze wychowanie i dają nam niesamowite wsparcie - można przeczytać na instagramowym profilu aktora.

Kim jest żona Marcela Sabata?

Sabat i Filipczuk są razem od 2016 roku. Ukochana aktora ma 30 lat, jest modelką i dietetykiem. Ostatnio wystąpili razem w teledysku do piosenki "Potrzebuję cię".

Młodej parze składamy serdeczne gratulacje!

Zobacz także: Marta Wierzbicka wzięła sekretny ślub? Uwagę fanów zwrócił jeden szczegół

Ten grafik tworzy niezwykłe kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów