"Mamy teraz znacznie większe szanse". Shannen Doherty wspiera Michaela Buble w walce o życie syna

Redakcja 08.11.2016
Michael Buble z synem
Fotografia: ONS

Aktorka znana z serialu "Beverly Hills 90210" już od roku walczy z rakiem piersi. Nie poddaje się i chce dodać koledze otuchy. 

4 listopada 2016 roku znany kanadyjski wokalista Michael Buble za pośrednictwem Facebooka wydał oświadczenie, w którym ogłosił, że zarówno on, jak i jego żona Luisana Lopilato, zawieszają swoje kariery, aby walczyć o zdrowie swojego 3-letniego syna. 

U chłopca, jak podał aktor, zdiagnozowano chorobę nowotworową. Przez długi czas spekulowano, że Noah cierpi na białaczkę. Te informacje zdementowała jednak siostra Lopilato, która poinformowała, że nowotwór, na który cierpi chłopiec to nie białaczka. 

To nowotwór, ale to nie jest ani białaczka, ani choroba centralnego układu nerwowego, jak mówią. Bardzo proszę, to wszystko jest tak świeże i jesteśmy załamani. Proszę także, nie podawajcie informacji, o których nie wiecie. Oni opublikują kolejne oświadczenie. Tyle mogę zdradzić - napisała Daniela Lopilato do dziennikarzy, a jej wypowiedź przytacza Tvn24.pl.

Historia 3-letniego chłopca i jego rodziny poruszała internautów na całym świecie. Do muzyka kierowano słowa wsparcia i proszono, aby się nie poddawał. Publiczny apel do artysty postanowiła wystosować także Shannen Doherty, znana dobrze wszystkim z roli Brendy Walsh w popularnym serialu "Beverly Hills 90210".

"Mamy szansę"

Aktorka od września 2015 roku zmaga się z nowotworem piersi. W udzielanych wywiadach mówi, jak ważne w walce z chorobą jest wsparcie osób najbliższych. O swojej chorobie mówi otwarcie, a na Facebooku publikuje zdjęcia zrobione w szpitalnym łóżku. Teraz, za pośrednictwem mediów, wspiera rodzinę Michaela Buble. 

Szczerze mówiąc, trudno mi o tym mówić, bo chodzi o trzyletnie dziecko. Mogę sobie wyobrazić, że dla rodzica informacja o raku dziecka jest druzgocąca. Po prostu zaufaj swoim lekarzom. Upewnij się, że masz dobrych lekarzy i świetny zespół i pamiętaj, organizacje takie jak American Cancer Society czy Stand Up to Cancer robią bardzo wiele dobrego dla chorych na raka. Jest tak wiele badań, które wskazują, że mamy teraz znacznie większe szanse. Myśl pozytywnie. Pozytywne myślenie, że możesz coś przetrwać, naprawdę pomaga przez to przejść - powiedziała Doherty w rozmowie z Enterainment Tonight podczas gali American Cancer Society.

Miejmy nadzieję, że słowa aktorki okażą się prorocze, a z kolejnego oświadczenia rodziny Michaela Buble dowiemy się, że 3-letni Noah wraca do zdrowia. 

All-ONS_2628195-Shannen_Doherty
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów