Mama i siostra Anny Przybylskiej zabrały głos w sprawie Gliwińskiej i Bieniuka. Zaskakujące słowa!

Marianna Bereza 12.11.2019
Martyna Gliwińska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Martyna Gliwińska ostatnio wyznała na łamach prasy, że spodziewa się dziecka z Jarosławem Bieniukiem. Była partnerka piłkarza sugerowała w wywiadzie dla "Na Żywo", że ten uważa ciążę za "problem". Teraz pojawiły się nowe głosy w sprawie. "Super Express" poprosił o komentarz mamę i siostrę Anny Przybylskiej. Co sądzą na ten temat?

Siostra i mama Anny Przybylskiej o ciąży Gliwińskiej

Martyna Gliwińska niedawno ujawniła w "Na Żywo", że spodziewa się dziecka z Jarosławem Bieniukiem. Kobieta miała powiedzieć w rozmowie z tygodnikiem, że ojciec dzieci Anny Przybylskiej nie przejmuje się ciążą ani losem swojego kolejnego potomka.

Jarek postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję i nie ma ze mną kontaktu. Jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo - oznajmiła.

Z byłym piłkarzem skontaktował się portal Jastrząb Post. Miał on być zdumiony słowami byłej partnerki.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy - oświadczył.

Gliwińska szybko zareagowała na te słowa. "Jarosław mówi nieprawdę" - miała skwitować w rozmowie z "Faktem".

Zaskakujące jest to, że para, która nie potrafi się porozumieć, otrzymała wsparcie z najmniej oczekiwanej strony. Do sprawy odniosły się na łamach "Super Expressu" Krystyna Przybylska i Agnieszka Kubera, matka oraz siostra Anny Przybylskiej.

Najszczerzej, jak to tylko umiemy, gratulujemy z mamą Martynie obecnego stanu, wiedząc, jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzymy jej spokoju. Wierzymy, że jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze - oznajmiły.

To byłoby pierwsze dziecko Martyny Gliwińskiej. Przypominamy, że Jarosław Bieniuk ma już troje pociech ze związku z Anną Przybylską.

Mamy nadzieję, że przyszłym rodzicom uda się dojść do porozumienia!

Zobacz także: Jarosław Bieniuk będzie ojcem? Szokujące doniesienia mediów

Jak dobrze znasz serial "M jak miłość"? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź swój wynik!

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów