Mama Sandry Kubickiej namawia ją na ślub? "Mówi mi, że to ten jedyny"

Zuzanna Morska 06.06.2019
Sandra Kubicka
Fotografia: instagram.com/sandrakubicka

Od kilku miesięcy Kubicka spotyka się z brazylijskim biznesmenem Kaio Alvesem Goncalvasem. Okazuje się, że ukochanego Sandry bardzo polubiła jej mama!

Sandra Kubicka w ostatnim czasie przeszła wiele zawirowań w życiu prywatnym. Najpierw spotykała się z DJ-em i producentem muzycznym Cedrikiem Gervaisem. Para była nawet zaręczona i planowała ślub, ale ostatnie drogi tej dwójki się rozeszły. Następnie modelka szukała stabilizacji u boku modela Amadeo Leandro, ale ten związek także nie przetrwał.

Od początku tego roku gwiazda spotyka się z brazylijskim biznesmenem Kaio Alvesem Goncalvasem. Wygląda na to, że Sandra traktuje tę sprawę bardzo poważnie i kibicuje jej w tym jej mama!

Mama Sandry Kubickiej namawia ją na ślub

Kubicka ma dopiero 24 lata, ale na koncie wiele sukcesów. Od najmłodszych lat Sandra zajmuje się modelingiem i nie może narzekać na brak pracy. Zawodowo jest rozchwytywana, ale w życiu prywatnym do tej pory nie zawsze jej się układało.

Modelka kilka miesięcy temu związana się z brazylijskim biznesmenem i wygląda na naprawdę szczęśliwą. Ostatnio podjęła decyzję o zamieszkaniu z partnerem. Najpierw jednak muszą znaleźć odpowiedni dom. Co ciekawe, wspólnego "gniazdka" szukają w Polsce.

Entuzjazm Sandry podziela także jej mama. Jak ujawniła modelka w rozmowie z "Faktem", jej mama od razu polubiła nowego chłopaka córki i namawia ją na ślub!

Pokochała Kaio nad życie. Mówi mi: "To jest ten jedyny, musisz za niego wyjść".

Myślicie, że związek przetrwa próbę czasu?

Od ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle minął już rok! Pamiętacie jeszcze zdjęcia z tej uroczystości? Było naprawdę bajkowo, zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów