Mama Lewandowska chwali się figurą w szortach. Ale Internauci hejtują ją z innego powodu

Emilia Klima 29.05.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie ma łatwego życia. Cokolwiek pokaże w sieci, zawsze znajdą się krytykanci. 

Anna Lewandowska sama przyznała, że jest jeszcze w fazie odpoczywania po ciąży i porodzie, więc nie spieszy się z powrotem na salę treningową. Najchętniej praktykowaną przez nią formą aktywności fizycznej są teraz spacery z córką.

Trenerka nie zrezygnowała jednak z pokazywania zdjeć na Instagramie (uf!), a na ich podstawie możemy wywnioskować, że problem nadprogramowych kilogramów po ciąży jej raczej nie dotyczy. Na swój profil w serwisie społecznościowym wrzuciła zdjęcie w szortach i luźnej koszulce. Fanki tradycyjnie nie szczędziły jej komplementów, najwięcej dostały ich wyeksponowane nogi Anny Lewandowskiej.  

Idealna. Jakie nogi piękne.

Fit mama wróciła do normy!

Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Internauci nie lubią Anny Lewandowskiej 

Pojawiły się również opinie internautów, którzy znaleźli powód, by przeczepić się do zdjęcia. Taki scenariusz to codzienność na Instagramie Anny Lewandowskiej - lista"zarzutów", które obserwujący profil trenerki wystosowują pod każdym z jej zdjęć jest długa i w wielu miejscach absurdalna. Tym razem trenerce dostało się nie za zdjęcie, a za opis. Dokładnie to zdanie:

Tak więc szybkie śniadanko i uciekam na niedzielny spacer z córeczką.

Zaraz, zaraz. Jak to "szybkie śniadanko"? A co z promowaną przez żonę piłkarza filozofią "slow life" i "slow food"? "Braniem oddechu" w wolny dzień? Czy jedzenie w pośpiechu nie jest przypadkiem jednym z grzechów głównych na każdej liście porad zdrowego odżywiania? Ten szczegół nie umknął oczywiście uwadze czujnych internautów. 

A podobno nie wolno jeść w biegu.

Aniu śniadanie należy zjeść wolno i z przyjemnością nie szybko.

Myślicie, że Anna Lewandowska weźmie sobie te uwagi do serca? ;-)

Anna Lewandowska
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów