Mama June to nowa ulubiona celebrytka Ameryki. Schudła 100 kg, a efekt zaprezentowała w stroju kąpielowym

Emilia Klima 05.05.2017
Mama June
Fotografia: East News

Odchudzała się w swoim własnym reality show o wymownym tytule "From Not to Hot". Efekty prezentuje teraz w sesji stylizowanej na "Słoneczny patrol".

Mama June to jeden z boleśniejszych przykładów na to, że w Ameryce nie trzeba wiele, by stać się gwiazdą. A przynajmniej celebrytką, która ma na koncie występy w trzech (!) reality show.

Mama June w show-biznesie zaistaniała dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show "Toddlers & Tiaras", w którym jej kilkuletnia córka Alana, znana bardziej jako Honey Boo Boo, rywalizowała w dziecięcych konkursach piękności. Rodzina tak przypadła do gustu producentom, że dostała swój własny program, "Here Comes Honey Boo Boo". 

Mama June i Honey Boo Boo
Fotografia: Mama June i Honey Boo Boo

"Mama June: From Not to Hot"

Największą gwiazdą w rodzinie na powrót stała się Mama June, po tym jak doszła do wniosku, że "chce być gorąca". Celebrytka miała dodatkową motywację - narzeczony porzucił ją dla innej, a nową sylwetką chciała zaskoczyć go w dniu ich wesela.

June przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć, ale jej dokumentowana w show "Mama June: From Not to Hot" metamorfoza, to przede wszystkim zasługa licznych zabiegów. Celebrytka przeszła operację zmniejszenia żołądka i usunięcia nadmiaru skóry z brzucha, ramion, nóg i podbródka. Dodatkowo podniosła i ujędrniła sobie piersi. Tak prezentowała się uboższa o 750 tysięcy dolarów i 100 kilogramów

Mama June
Fotografia: Mama June

From Hot to Baywatch 

Metamorfoza i produkcja "From Not to Hot" już się zakończyła, ale Mama June wciąż dba o to, by podtrzymać zainteresowanie mediów swoją osobą. Tym razem wzięła udział w sesji zdjęciowej inspirowanej "Słonecznym patrolem". Dwa lata temu w kostiumie kąpielowym wyglądała jak inna osoba. 

Zaczynamy się bać, o czym będzie kolejny program Mamy June, gdy jej metamorfoza już się wszystkim znudzi. Macie swoje propozycje?

Metamorfoza mamy June
Fotografia: Metamorfoza mamy June
Mama June
Fotografia: Mama June
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów