Mama Julii Wieniawy skomentowała jej związek z Baronem!

Hanna Skowron 04.06.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Mama i menadżerka gwiazdy zabrała głos w tej sprawie. I wszystko jasne!

Od jakiegoś czasu Julia Wieniawa spotyka się z członkiem zespołu Afromental - Baronem. Związek 20-letniej aktorki z 35-letnim muzykiem od samego początku wzbudza kontrowersje. Chodzi przede wszystkim o różnicę wieku.

Ostatnio fani coraz częściej zadają sobie pytanie, czy Julia zamieszkała z Aleksandrem. Choć żadne z nich tego nie potwierdziło, głos w tej sprawie zabrała mama aktorki - Marta Wieniawa.

Mama Julii Wieniawy o związku córki z Baronem

Początkowo Wieniawa nie obnosiła się z nowym związkiem. Fani artystki sami doszukali się dowodów na to, że spotyka się z gitarzystą. Para udała się na wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka i wrzucała do sieci zdjęcia z tych samych miejsc. Choć na żadnym z nich nie pozowali razem.

Dopiero po jakimś czasie gwiazdy postanowiły postawić sprawę jasno - na instagramowych profilach Julki i Barona pojawiły się ich wspólne zdjęcia z gór. Od tej pory fani nie mogą się doczekać kolejnych informacji na temat rozwijającej się relacji tej dwójki.

Wszyscy zadają sobie pytanie, czy Julia zamieszkała już z Baronem. Dziennikarze dwutygodnika "Party" postanowili zapytać o to menadżerkę gwiazdy - jej mamę, Martę Wieniawę.

Czasy się zmieniły! Oni lubią każdą wolną chwilę spędzać razem, ale jednocześnie bardzo cenią sobie swoją niezależność

Wygląda na to, że na tego typu rewelacje trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać.

Julia Wieniawa regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia, które chętnie komentują jej fani. Wrzucając do sieci posty także nieźle zarabia. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów