Mama Ewy Farnej każe jej schudnąć? Jej dieta jest naprawdę rygorystyczna

Ewa Farna
Fotografia: Instagram.com/ewa_farna93

Piosenkarka zdradziła szczegóły.

Figura Ewy Farnej to temat, który od kilku lat nieustannie przewija się w mediach show-biznesowych. Mimo że znana piosenkarka ma już dosyć pytań o jej pełną sylwetkę, dzielnie odpowiada na kolejne pytania dziennikarzy. Ostatnio opowiedziała o diecie, do której namawia ją jej mama.

Ewa Farna o swojej diecie

Ewa Farna w jednym z wywiadów dała do zrozumienia, że mama każe jej schudnąć. Jak można się było domyślać, jej komentarz wzbudził spore emocje.

W wywiadzie dla Plotek.pl artystka postanowiła odnieść się do tych słów. Stwierdziła, że kontekst jej wypowiedzi był inny i absolutnie mama nie namawia jej do przejścia na dietę, tylko daje córce jeść to samo, czym sama się żywi.

Farna opowiedziała o tym, co dostaje do jedzenia, gdy odwiedza swoje rodzinne strony. Okazało się, że dieta jej mamy, jest naprawdę rygorystyczna:

Mamy takie wyobrażenie, że przyjeżdżamy, a mamusia: "O, ciasteczko zrobiłam. A ty córuniu jesteś raz na pół roku, to masz to, to, to...". A moja mama jest taka: "Tu masz sałatę. W ogóle wiesz, to jemy na kolację" - wyznała gwiazda.

A co wy sądzicie na temat figury Ewy Farnej? Czy gwiazda rzeczywiście powinna schudnąć?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów