Mama Przybylskiej spytana o nowy związek Bieniuka. "Rozmawiał o tym z Anią"? Zdecydowana odpowiedź

Katarzyna Leszczyńska 27.11.2017
Jarosław Bieniuk i Krystyna Przybylska
Fotografia: Instagram/Jarosław Bieniuk i ONS

Krystyna Przybylska udzieliła poruszającego wywiadu. 

Anna Przybylska zmarła trzy lata temu na nowotwór trzustki. Ta chwila była smutnym przeżyciem dla wielu Polaków, którzy byli fanami aktorki, ale przede wszystkim stała się traumatycznym momentem dla jej najbliższych. Głęboko śmierć córki przeżyła mama aktorki, Krystyna Przybylska, która opowiedziała o tym w biografii „Ania”. Ostatnio otworzyła się również w rozmowie z Magazynem WP, w którym opowiedziała również o swoich relacjach z Jarosławem Bieniukiem i wnukami.

Krystyna Przybylska przyznaje, że do dziś trudno jej opowiadać o chorobie i śmierci córki. Wyznania, których udzieliła w biografii Anny miały być rozliczeniem się z przeszłością. Mama aktorki przyznaje, że dziś widzi córkę, gdy patrzy na swoje wnuki, które bardzo kocha.

Patrzę na nich i widzę moją Anię. Oliwka, Szymon i Jasiu są teraz pod opieką swojego taty, który świetnie się nimi zajmuje. Pomaga mu w tym mocno jego mama, ale Jarek wie, że na mnie też zawsze może liczyć.

Krystyna Przybylska przyznaje, że dzieci mają doskonałą opiekę ze strony swojego taty. Wspomina też związek Anny z Jarkiem. Jej zdaniem byli bardzo dobraną parą. Na temat ojca swoich wnuków wypowiada się w samych pozytywnych słowach.

Ze strony Ani to było niesamowite uczucie. Dobrze się z Jarkiem dobrali. Jarek dał jej wszystko, by mogła czuć się spełniona – miała w końcu pełną rodzinę, kochającego mężczyznę u boku – zdradziła w rozmowie.

Mama Anny przyznała, że jej córka podporządkowała swoje życie karierze partnera, jednak przede wszystkim dlatego, że zależało jej na rodzinie.

Mama Przybylskiej o nowych partnerkach Bieniuka

W pewnym momencie rozmowy Przybylska została zapytana o to, czy Anna chciałaby, żeby Jarek ułożył sobie życie na nowo po jej śmierci. Mama aktorki odpowiedziała, że piłkarz może liczyć na jej wsparcie w każdym momencie, a każda jego potencjalna partnerka powinna spotykać się z ciepłem ze strony fanów Anny.

Nie wiem, czy były takie rozmowy. Wiem jednak, że ktokolwiek pojawi się przy boku Jarka, nie może być porównywany do Ani, bo drugiej Ani nie będzie. Zresztą ta druga osoba, która zwiąże się z Jarkiem, też zasługuje na ciepło, a nie na falę hejtu. Ode mnie, jako matki Ani, będzie mieć wsparcie. Nie zastąpi mi Ani, ale możemy się przecież polubić. Ja też będę się cieszyć, jeśli mnie zaakceptuje – powiedziała.

Krystyna Przybylska przyznała, że wciąż nie umie pogodzić się ze śmiercią córki. Sądząc po jej słowach, ten temat wciąż jest dla niej bardzo trudny. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że rodzina aktorki nie zaakceptowała scenariusza stworzonego przez Radosława Piwowarskiego i na razie nie ukaże się filmowa biografia Anny Przybylskiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów