Mama Lewandowskiej ujawniła, jak wyglądał poród córki! "Bardzo się martwiłam"

Malwina Wasilewska 07.05.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: East News

Mama trenerki udzieliła pierwszego wywiadu po przyjściu na świat drugiego dziecka Ani. 

Na poród Anny Lewandowskiej czekała cała Polska. Gdy tylko Robert opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie z córką Laurą, w mediach zawrzało. Teraz na temat szczegółów porodu Ani wypowiedziała się jej mama.

Mama Anny Lewandowskiej o jej porodzie

Mama Anny Lwandowskiej, Maria Stachurska, opowiedziała o jej porodzie w rozmowie z PAP-em. Jak wyznała, po męczącym i długim porodzie Klary obawiała się, że w tym razem może być podobnie. Na szczęście drugi poród Ania zniosła znacznie lepiej:

Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej. Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi – mówiła mama Lewandowskiej.

Pani Maria zdradziła, że tuż przed porodem była bardzo zdenerwowana. Opowiedziała też o szczegółach porodu:

W nocy nie mogłam spać, a jak już usnęłam, śniło mi się, że noszę noworodka. Rano, gdy się obudziłam, dostałam SMS-a, że Ania zaczęła rodzić. I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura – wyznała pani Maria w rozmowie z PAP-em.

Mama Lewandowskiej skomentowała wybór imienia dla drugiej córki Lewandowskich. Jak się okazuje, od początku myśleli, aby dać jej imię Laura:

Zarówno Ani, jak i Robertowi zawsze podobało się to imię. Gdy Ania była w ciąży, były nawet przez krótki moment przymiarki do innego imienia, ale trwało to tylko może jeden czy dwa dni. Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem. Poza tym Klara i Laura to imiona, które pięknie ze sobą współgrają.

Niebawem Anna opuści szpital i wróci do domu z drugą córką.

Jesteś ciekaw, jak wygląda dom Ani i Roberta Lewandowskich? Zobacz!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów