Mama 6 dzieci pokazała zdjęcie swojego brzucha. Reakcja jej męża najlepsza

Kobieta z dziećmi
Fotografia: Instagram.com/sharnyandjulius/

Internautki są pod wrażeniem.

Każda matka wie, że powrót do sylwetki sprzed ciąży nie jest łatwym zadaniem. Tym bardziej, jeśli ma się na koncie kilka porodów. Sharny, która jest mamą 6 dzieci, postanowiła pokazać, jak teraz wygląda jej brzuch. W ten sposób chce udowodnić, że obwisła skóra i rozstępy to nic złego.

Matka pokazała brzuch po 6 porodach

Choć ciało Sharny Kieser odbiega od ideału, dumna matka nie zamierza się tym przejmować i radzi innym kobietom, aby wzięły z niej przykład. Jej zdaniem obwisła skóra na brzuchu to symbol tego, czego udało się jej dokonać. Gdy na niego patrzy, odczuwa prawdziwe spełnienie i radość.

Sharny chce, aby wygląd ciała po ciąży przestał być dla młodych mam tematem tabu.

"Jak pozbyć się tej obrzydliwej, luźnej skóry na brzuchu?" Każdego dnia zadajemy sobie to pytanie. Codziennie. Oto odpowiedź: Możemy chirurgicznie pozbyć się skóry z brzucha, tak jak możemy chirurgicznie powiększyć lub zmniejszyć swoje cycki. Tym, co mnie bardziej interesuje, jest jednak słowo "obrzydliwe". Proszę, nie mówmy w ten sposób. Kiedy Twoja córka da ci wnuki, powiesz jej, że jej brzuch jest obrzydliwy? Oczywiście, że nie, więc nie mów tego sobie. Cokolwiek o sobie powiesz, Twoje dzieci będą w Ciebie wierzyć - zawsze... - napisała Sharny.

W swoim poście na Instagramie Sharny pokazała swój brzuch. To zdjęcie spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem. Internautki są pod wrażeniem jej odwagi. W dyskusji pod tym postem jedna z internautek zapytała, dlaczego to zdjęcie nie zostało wyretuszowane. W tym momencie mąż Sharny postanowił zabrać głos:

To jak wygląda moja żona, to jest siła i znak, że na świecie dziś z nami jest szóstka wspaniałych dzieci. Dla mnie ciało takiej kobiety jest o wiele piękniejsze i seksowniejsze niż ciało wyćwiczone na siłowni – czyli takie, które zazwyczaj widzi się w mediach społecznościowych - napisał Julius.

Jak widać, Sharny ma niesamowite wsparcie ze strony swojego ukochanego. Wiele kobiet mogłoby jej pozazdrościć.

Zobacz także: Aniołek Victoria's Secret pokazuje brzuch 12 dni po porodzie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów