Agnieszka Chylińska obraziła uczestnika "Mam Talent"! "Zachowujesz się jak palant"

Zuzanna Morska 24.11.2019
Agnieszka Chylińska
Fotografia: Jakub Kaminski/East News

Widzowie twierdzą, że jurorka powinna przeprosić półfinalistę programu.

Sobotni odcinek popularnego programu "Mam Talent" przyniósł wiele emocji. W trakcie półfinału doszło do spięcia między jurorką Agnieszką Chylińską a Tomaszem Baranem - jednym z uczestników.

Zza stołu jurorskiego padły mocne słowa. Co się stało?

"Mam Talent": Agnieszka Chylińska obraziła uczestnika

Uczestnik "Mam Talent" Tomasz Baran pokazywał na scenie sztuczki z piłką do koszykówki. W czasie swojego show dla wzmocnienia efektu wykorzystał nawet ogień. Uczestnik miał przypięty mikrofon, aby móc komunikować się z jurorami i publicznością. W pewnym momencie jednak jego mikrofon został wyłączony.

Wydarzyło się to wtedy, kiedy zaczął on zdradzać kulisy programu.

Agnieszka, chciałem cię wykorzystać, ale niestety mi nie pozwolili wczoraj na próbie. Powiedzieli, że nie mogę - powiedział Tomek.

Mikroport był wyłączony i żadne z jurorów nie słyszało, co mówił Tomasz Baran. Cała sytuacja mocno go zdenerwowała, ale Agnieszka próbowała nieco ostudzić emocje uczestnika.

Przede wszystkim jest mi bardzo przykro, że tak stało się z mikrofonem. Ja naprawdę ciebie nie słyszałam. Natomiast jeśli usłyszałeś, że ja czegoś nie mogę dla ciebie zrobić, to powinno być dla Ciebie wystarczające. Naprawdę nie było cię słychać, wiesz? - powiedziała Chylińska.

Następnie zaczęli się wypowiadać pozostali jurorzy, ale widać było, że uczestnik wciąż nie jest zadowolony z sytuacji z mikroportem. W tym momencie Chylińska nie wytrzymała. I padły mocne słowa.

Mi jest przykro, że dopuściliśmy cię do półfinału, bo zachowujesz się jak palant - dodała.

Po występie pojawiło się mnóstwo głosów krytyki pod adresem jurorki. Widzowie uważają, że Chylińska powinna przeprosić.

Bycie jurorem w programie z taką oglądalnością wymaga chyba umiejętności trzymania nerwów na wodzy i dyplomacji. Najlepiej wybrnęli prowadzący. Przykre.

Agnieszkę bardzo lubię, ale niestety ten tekst był niepotrzebny.

Uważacie, że Agnieszka przesadziła?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów