Małysz został ojcem w wieku 20 lat. "Myśleli, że to była wpadka". Wellman opowiedział też szczerze o relacjach ze Stochem

Anna Respondek 13.02.2018
"Dzień Dobry TVN"
Fotografia: materiały promocyjne

Adam Małysz pierwszy raz od dawna udzielił tak szczerego wywiadu. Opowiedział również o tym, czy był gotowy na wczesne rodzicielstwo. 

Adam Małysz i Iza Małysz już dawno nie udzielili tak szczerego wywiadu. Były skoczek przez lata był niemalże wielbiony przez fanów skoków narciarskich. Po zakończeniu kariery nie zwolnił tempa i nadal bierze czynny udział w życiu sportowym, wpierając obecnych skoczków, w tym Kamila Stocha. Od 2016 roku pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Zobacz także: Jak dziś wygląda córka Adama Małysza

9 lutego w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" pokazano materiał, który został nakręcony w domu skoczka w górach. Właśnie tam odwiedziła go znana dziennikarka Dorota Wellman, która ze względu na to spotkanie zrezygnowała z uczestnictwa w wiosennej ramówce TVN. Żona Małysza przyznała, że pomimo tego, że nie jest już skoczkiem, wciąż dużo nie ma go w domu. 

Rzadko kiedy jest. Najpierw skakał, później jeździł, a teraz też jeździ i też go nie ma, więc sytuacja zatoczyła koło i jest tak, jak było - wyjawiła Iza Małysz. 

Para związana jest ze sobą już od 20 lat, choć jak przyznaje Adam, życie z nim nie było łatwe. Iza Małysz często zostawała sama, a ich codzienność była podporządkowana pod kalendarz konkursów, w których skoczek brał udział. 

Nie jest to łatwa sytuacja, szczególnie dla Izy, bo jak mnie nie ma, to jest sama w domu, z pieskiem. Czasem mama ją odwiedza, więc na pewno nie jest to miłe - przyznał. 

Pomimo tego Małyszowie od pierwszego spotkania wiedzieli, że chcą ze sobą spędzić życie. Ona miała 18 lat, a on 19. Bardzo wcześnie zostali rodzicami i choć większość myślała, że to była wpadka, oni byli na to gotowi. 

Niejedni myśleli, że to była wpadka i to było dla nas trochę bolesne. Mi się wydaje, że byliśmy dosyć dojrzali, jak na swój wiek, dlatego to tak poszło i dlatego dalej jesteśmy razem - powiedział Małysz. 

Jak dodała Iza Małysz, ich rodzina jest prawdziwie włoska, kochają się i kłócą z takim samym zapałem. Dodała również, że Małysz zmienił się fizycznie, przede wszystkim przytył, ale także zmienił się jako mężczyzna, wydoroślał. 

Adam Małysz o kontaktach z Kamilem Stochem

Małysz po zakończeniu kariery skoczka zainteresował się karierą kierowcy rajdowego. Od 2016 roku pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Obecnie wraz z polskimi skoczkami znajduje się na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang. Dorota Wellman zapytała go o to, jak odnajduje się na nowym stanowisku. 

Trochę chciałem obalić stereotyp takiego typowego dyrektora, być bardziej człowiekiem, który będzie pomagał. Na skoczni rządzi trener, a poza - już ja - wyjaśnił.

Dziennikarka nie omieszkała również dopytać o relacje panujące między nim a Kamilem Stochem i o to co czuł, kiedy Stoch zdobył złoty medal. 

Jak Kamil dostał złoto w Soczi, to był taki okres, może nie, że zazdrościłem, ale było mi żal, że nigdy tego złota nie zdobyłem. Teraz nie mam z tym problemu, pracuję dla Kamila i myślę, że z obopólną korzyścią - wyznał.

Kibicowaliście Adamowi Małyszowi? ;)

Zobacz także: Stoch zdenerwowany podczas wywiadu. Małysz wspiera skoczka

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów