Gwiazda wylądowała w szpitalu. To przez udział w tanecznym show?

Hanna Skowron 10.04.2019
Malwina Wędzikowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Celebrytka nie zwalnia tempa. Czy to przez nadmiar obowiązków podupadła na zdrowiu?

Malwina Wędzikowska wylądowała w szpitalu. Stylistka gwiazd zamieściła w sieci niepokojące zdjęcie ze szpitalnego łóżka i wymieniła nazwy leków, które przyjmuje. Co się stało?

Zobacz także: Malwina Wędzikowska komentuje doniesienia na temat romansu z Kubą Wojewódzkim

Malwina Wędzikowska, celebrytka i stylistka gwiazd, pracuje przy dużych produkcjach telewizyjnych. W programie "Druga twarz", razem z zespołem ekspertów, pomaga ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Z kolei w "Tańcu z Gwiazdami" odpowiada m.in. za stroje uczestników. Być może to właśnie nadmiar obowiązków spowodował, że Wędzikowska tydzień temu trafiła do szpitala.

Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitalnego łóżka i wymieniła nazwy leków, które musi zażywać. Jest ich naprawdę sporo.

A u mnie od tygodnia taka impreza! Opiaty, jacksonówka, morfina, dexak, pyralgina, lignokaina. #slepnacodswiatel, to przy tym pikuś. Przy okazji odbieram lekcję pokory i zatrzymania. Ta lekcja powinna starczyć mi na dekadę. Dziękuję wam za słowa wsparcia. Wasze wiadomości, pełne empatii, mają siłę na „Potęgę Posępnego Czerepu” i dziś już chodzę. Ale jak wrócę... to zapłoną miasta całe – napisała na swoim profilu.

Celebrytka nie zdradziła, czym spowodowana jest jej kuracja, ale leki, które wymieniła, mają silne działanie przeciwbólowe. Na szczęście poczucie humoru jej nie opuszcza, co udowodniła w nagraniach na Insta Stories. 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Takiego wzruszenia w "Tańcu z Gwiazdami" jeszcze nie było! Pavlović nie mogła powstrzymać łez

Niesamowity projekt podbija serca internautów! Zobaczcie zdjęcia gwiazd z ich młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów