Małgosia Rozenek-Majdan zdradziła, że jej syn ma dziewczynę. "Była nawet u nas w domu"

Łucja Siennicka 15.11.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że jej syn ma dziewczynę. Celebrytka powiedziała, jak się odnalazła w nowej roli. Wyznała również, że nastolatka była już u nich w domu.

Małgosia Rozenek-Majdan jest mamą 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza. Okazuje się, że jej starszy syn ma pierwszą w życiu dziewczynę. Jego mama jest bardzo podekscytowana. Do tego stopnia, że postanowiła zdradzić w mediach, jak się z tym czuje. Gwiazda dodała, że poznała nastolatkę i że była już ona w ich domu.

Małgosia Rozenek-Majdan jest "teściową". Opowiedziała o dziewczynie syna

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo blisko ze swoimi synami. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że są oczkiem w jej głowie. "Perfekcyjna" chętnie opowiada o swoich dzieciach w wywiadach, zapewnia im najlepszą edukację i zabiera w liczne podróże.

Małgosia musiała się ostatnio odnaleźć w nowej roli. Jak podaje plejada.pl - jej starszy syn przyprowadził do domu swoją pierwszą dziewczynę. Rozenek-Majdan zdaje sobie sprawę, że to ważny związek dla jej dziecka.

W rozmowie z "Rewią" gwiazda wyznała, że poznała wybrankę Stasia. Gwiazda dodała również, że jej młodszy syn ma już za sobą pierwsze zakochanie.

Tadzio miał 5 lat, kiedy powiedział, że się zakochał. Poprosił wtedy, żebyśmy kupili pierścionek zaręczynowy, więc Radek pojechał z nim do znajomego jubilera, kupił pierścionek. Na szczęście to był czas komunii, więc udało się coś znaleźć. Tadzio do Mani z tym pierścionkiem poszedł, oświadczył się jej, a my, mamy, bardzo to przeżywałyśmy. Krótko trwało to narzeczeństwo, bo tylko 3 dni - miała powiedzieć w "Rewii".

Mimo wszystko Rozenek dodała, że wcale nie będzie dobrą teściową.

Ja jestem taką mamą, która nie będzie dobrą teściową, mimo że całe moje życie miałam wspaniałe teściowe. To trzy cudowne kobiety, od których zawsze dostawałam ogromne wsparcie. I chciałabym oddać to przyszłym synowym. Tylko że jak teraz myślę, że synowie mieliby mieć dziewczyny, to się jakoś tym denerwuję. Radosław się ze mnie śmieje - wytłumaczyła.

Myślicie, że zmieni zdanie w przyszłości?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zaatakowana przez fanów. Ostra riposta gwiazdy

Lubisz Małgorzatę Rozenek-Majdan? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów