Rozenek nigdy nie potwierdziła plotek o operacji biustu. Zapytano o to wprost. Odpowiedź mocno zastanawia

Anna Respondek 24.11.2017
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram/m_rozenek

Wygadała się przez przypadek? 

Temat wieku i wyglądu Małgorzaty Rozenek od początku jej kariery jest szeroko komentowany w mediach. Prezenterka parokrotnie zabierała już w tej sprawie głos, jednak nigdy nie udało jej się do końca rozwiać wątpliwości z nim związanych.

W jednym z ostatnich odcinków programu "W dobrym stylu" gościem "Perfekcyjnej" była Karolina Pilarczyk, mistrzyni Europy w driftingu. Panie rozmawiały między innymi o zabiegach medycyny estetycznej, z których, jak się okazało, obie z przyjemnością korzystają. Rozenek jeszcze nigdy wprost nie mówiła o tym temacie tak bardzo interesującym dla jej fanów i antyfanów. 

Ja też korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona. Wielu osobom się wydaje, że to jest bardzo drogi sport, a moja pani doktor powiedziała, że lepiej jest oszczędzić pieniądze na bardzo drogich kremach, które i tak nie przyniosą tak rewelacyjnego efektu jak niektóre zabiegi, natomiast dwa razy do roku zrobić np. mezoterapię - wyjaśniła.

W trakcie rozmowy Pilarczyk zdecydowała się na odważne wyznanie i stwierdziła, że z chęcią powiększyłaby sobie piersi. Małgorzata Rozenek z entuzjazmem podjęła ten temat i jak najlepsza ekspertka zaczęła zachwalać zabieg. 

Powiem wprost, polecam! - zapewniła. 

"Perfekcyjna" po raz pierwszy w tak otwarty sposób podeszła do tego tematu, choć wcześniej zdecydowanie go unikała. 

Myślicie, że to przez przypadek? 

Untitled collage (1)
Fotografia: EAST NEWS/Instagram/m_rozenek
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów