Małgorzata Socha zdradziła, jak udało się jej uzyskać idealną figurę po ciąży

Sylwia Bagińska 02.10.2019
Małgorzata Socha
Fotografia: EastNews/VIPPHOTO

Małgorzata Socha niedawno urodziła trzecie dziecko. Aktorka zdradziła, jak udało się jej w tak szybkim czasie powrócić do formy sprzed ciąży.

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda prywatnie jest mamą trójki dzieci. Niedawno artystce udało się wrócić do szczupłej sylwetki sprzed ciąży. Gwiazda zrobiła to w szybkim czasie. Jak jej się udało?

Małgorzata Socha wyznała, jak udało się jej schudnąć

Niedawno Małgosia Socha odpoczywała na wakacjach w słonecznej Hiszpanii. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” pochwaliła się w mediach społecznościowych fotografią, na której pozuje w samym bikini. Figura gwiazdy jest rewelacyjna! Aż trudno uwierzyć, że Socha niedawno urodziła trzecie dziecko.

W rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post Małgosia zdradziła, jak udało się jej tak szybko zrzucić kilogramy po ciąży. Jak się okazuje, nie było łatwo.

Ja kocham słodkie. A jeszcze czekoladę to już najbardziej na świecie. Więc jest mi trudno przejść obok czekolady obojętnie. Trzeci raz pracuję nad sobą, więc wiem, jak to się robi. Ale jest mi bardzo miło, jak rzeczywiście gdzieś tam jest to zauważalne, więc super – powiedziała Małgosia Socha.

Aktorka wyznała także, że nie tylko regularnie ćwiczyła, ale także zadbała o dietę.

Dieta, ćwiczenia i konsekwencja. To tak jest, jak się odchudza, to trzeba być zmotywowanym, zmobilizowanym i przede wszystkim konsekwentnym. Najważniejsze, że ja się dobrze czuje, że mam siłę, że to nie jest kosztem mojego zdrowia. Więc to jest najważniejsze, że ja jestem w bardzo dobrej formie fizycznej, tak samo psychicznej, więc to jest bardzo spójne.

No cóż… nie zostało nam nic innego, jak pogratulować Małgosi motywacji i wytrwałości w dążeniu do celu.

Zobacz także: Małgorzata Socha na Flesz Fashion Night. Zaszalała z głębokim dekoltem!

Może tak jak Małgosia Socha jesteś mamą? Koniecznie weź udział w naszym quizie! 

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów