Małgorzata Socha o obozie Anny Lewandowskiej. "Ledwo chodziłam, pomału dochodzę do siebie"

Sandra Banach 29.08.2019
Małgorzata Socha
Fotografia: EastNews/KamilPiklikiewicz

Kilka tygodniu temu słynna trenerka zorganizowała obóz sportowy dla matek z dziećmi. Pojawiła się na nim Małgorzata Socha z córkami.

Ania Lewandowska po raz pierwszy zorganizowała obóz dla matek i ich pociech. Bilety na te sportowe wydarzenie wyprzedały się bardzo szybko. Jedną z uczestniczek była znana aktorka Małgorzata Socha. Gwiazda na obóz zabrała swoje dwie córki – Zosię oraz Basię.

Małgorzata Socha skomentowała obóz Lewandowskiej

O tym, że Małgosia Socha ćwiczy ze znaną karateczką, wiemy już dawno. Aktorka chętnie chwali się tym w mediach społecznościowych. Artystka wybrała się nawet na obóz sportowy. W rozmowie z Jastrząb Post gwiazda „Przyjaciółek” postanowiła skomentować organizacje tej sportowej imprezy.

Ja pojechałam na 3 dni, na taki obóz dla mam z dziećmi, gdzie ćwiczyłyśmy z dzieciakami i to było naprawdę bardzo fajnie zorganizowane. Ania po raz pierwszy podjęła trud zorganizowania takiego obozu, bo naprawdę był to trud logistyczny, żeby te wszystkie mamy z dziećmi, wózkami podjąć. Żeby dzieciaczki położyć. Dzieci też śpią o różnych porach, jedzą o różnych porach. Tam był obóz z troską o dzieci i dla dzieci. To trochę inaczej wyglądało niż na obozach, które Ania do tej pory robiła. Ale dzięki temu, że ona jest mamą, to pewnie dlatego wpadła na ten pomysł. Z dużą wyrozumiałością patrzyła na to, co się dzieje na sali - powiedziała Małgorzata Socha. 

Aktorka zdradziła także, jak bawiły się na obozie jej dzieci i jak czuje się po tylu intensywnych treningach.

Pojechałam całą trójką, było bardzo śmiesznie, ale też coś porobiliśmy, pobiegaliśmy, poćwiczyliśmy. Przybyło mi zakwasów, nie czułam swoich ud, ledwo chodziłam. Już teraz pomału dochodzę do siebie. Przysiady, wszelkie wykroki mnie zabiły. Ale po to też się jedzie. Żeby dostać wycisk, czegoś się nauczyć i móc to kontynuować gdzieś tam w życiu, jak się robi samemu treningi - dodała aktorka.

Chcielibyście kiedyś wziąć udział w obozie sportowym Ani Lewandowskiej?

Zobacz także: Małgorzata Socha pozuje przed toaletą. Katarzyna Zielińska dodała zabawny komentarz 

Uwielbiasz oglądać seriale? Koniecznie weź udział w naszym quizie. Powodzenia!

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz popularne seriale po jednym kadrze? Tylko 1 na 5 osób zdobywa max punktów

Serial QUIZ
Fotografia: YouTube.com/Netflix

1. Z jakiego serialu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów