Naga Socha promuje peeling pod prysznicem. Fani: "Trochę przesada"

Zuzanna Morska 10.07.2019
Małgorzata Socha
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie, które bardzo poruszyło internautów. Wszystko przez to, że promuje peeling za zawrotną kwotę.

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych, serialowych i teatralnych. Gwiazda nie tylko ma ogromny talent, ale też charyzmę, którą dzieli się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych.

Niedawno aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym promuje peeling do ciała. Nie do końca spodobało się ono internautom.

Małgorzata Socha promuje peeling w sieci

Socha uwielbia wrzucać na Instagrama zdjęcia, które pokazują nie tylko jej życie zawodowe, ale zdradzają również co nieco na temat życia prywatnego. Możemy zobaczyć tu jej fotki z wakacji, podróży, ale też jej sposoby na pielęgnację ciała.

Ostatnio gwiazda pochwaliła się jednym ze sposobów na utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Małgorzata pokazała zdjęcie, na którym pozuje nago pod prysznicem. W ręku trzyma słoik z ulubionym peelingiem do ciała marki Coco Glam.

Nurt #bodypositive jest wam bliski? Mi tak! Akceptujmy swoje ciało i doceniajmy naturalność- napisała aktorka pod zdjęciem.

Fani oniemieli na widok nagiej Sochy pod prysznicem, ale nie tylko to zwróciło ich uwagę. Okazuje się, że za przyjemność korzystania z różowego peelingu, który reklamuje Socha, trzeba zapłacić... 700 zł. I właśnie tego aspektu dotyczyła większość komentarzy pod postem gwiazdy.

Za ułamek tej ceny mogę kupić osobno sól morską, olej kokosowy i jojoba i zrobić peeling sama.

Nie świruj Małgonia, cena 699zł za jakiś peeling powala na kolana.

Błagam, tylko nie reklama.

Trochę przesada...

Uważacie, że taka cena za peeling to przesada?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów