Małgorzata Socha na zdjęciu w samym ręczniku! Radzi fanom, jak wykorzystać czas spędzony w domu

Zuzanna Morska 13.03.2020
Małgorzata Socha
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Aktorka zamieściła w sieci gorące zdjęcie. Przy okazji podzieliła się z fanami poradami na temat tego, jak mogą wykorzystać czas spędzany w domu.

Wiele polskich gwiazd dołącza do apelu władz, który wyraźnie mówi - jeżeli nie musisz wychodzić z domu, to w nim zostań. To działanie prewencyjne, które ma na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa zbierającego na świecie ogromne żniwo.

Do "akcji" dołączyła aktorka Małgorzata Socha, która pokazała fanom, jak mogą spożytkować czas spędzany w domu. Przy okazji podzieliła się z internautami gorącym zdjęciem. Jej obserwatorzy są zachwyceni!

Małgorzata Socha pozuje w samym ręczniku

Socha jakiś czas temu pokazała już, co można zrobić z czasem spędzanym w domu. Aktorka wymyśliła sobie bardzo aktywne zajęcie. Otóż najpierw postanowiła zrobić porządki. Pokazała przy okazji fotkę, na której widać prawdziwy chaos - wszystko pościągane z półek i gotowe do układania na nowo.

Teraz aktorka wpadła na pomysł nieco przyjemniejszej aktywności. Gwiazda zamieściła w sieci fotografię, na której pozuje w samym ręczniku. Opatrzyła ją wymownym podpisem.

Pomysł na siedzenie w domu nr 2 - zadbanie o swoją skórę! - napisała.

Fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy.

A garaż już posprzątany?

Domowe SPA musi być!

Ale chudzinka.

A wy co robicie aktualnie w swoich domach? Generalne porządki czy jednak seriale, książki i relaks?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów