Małgorzata Socha pierwszy raz pokazała synka! To najsłodsze, co dziś zobaczycie

Małgorzata Socha w kocu leje herbatę w ogrodzie
Fotografia: Instagram/Małgorzata Socha

Małgorzata Socha rzadko publikuje zdjęcia z dziećmi. Teraz pokazała przeuroczą fotografię z synkiem Stasiem! Internauci nie mogą wyjść z zachwytu.

Małgorzata Socha we wrześniu urodziła synka Stasia. Aktorka rzadko kiedy chwali się życiem prywatnym z fanami. Od czasu do czasu na Instagramie publikuje zdjęcia z dziećmi, przede wszystkim jednak ze starszymi córkami. Dotychczasowe fotografie aktorki z synem zazwyczaj pokazywały jedynie głowę lub rączkę chłopca. Teraz Socha opublikowała zdjęcie, na którym widzimy całego malca. I bez wątpienia jest to najsłodsza rzecz, jaką dziś widzieliśmy.

Zobacz także: Małgorzata Socha pokazała zdjęcie ze spaceru z córkami i... znaną wokalistką! Nie wiedzieliśmy, że się przyjaźnią!

Małgorzata Socha pokazała syna

Małgorzata Socha umiejętnie łączy życie prywatne z zawodowym. Aktorka pracuje na planie serialu "Przyjaciółki", w którym wciela się w postać Ingi. Stara się też poświęcać jak najwięcej wolnego czasu swoim pociechom.

Najnowsze zdjęcie, jakie opublikowała przedstawia ją i jej synka Stasia, gdy spędzają razem wolny czas. Widzimy uśmiechniętą gwiazdę i jej pociechę, która beztrosko leży na kocu w czerwonym kapeluszu. Internauci są zachwyceni tym widokiem!

Cudowne zdjęcie, piękna mama.

Cudne zdjęcie. Ślicznie wyglądacie. 

Urocze.

Widać, że aktorce służy spędzanie czasu z dziećmi!

Zobacz także: Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z mężem. "Duma mnie rozpiera"

Małgorzata Socha przy doborze imion dla dzieci postawiła na tradycję. Te gwiazdy poszły jednak w innym kierunku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów