Małgorzata Socha pokazała się w sukni ślubnej! Fani: "Jak 19-latka!"

Malwina Wasilewska 17.09.2020
Małgorzata Socha
Fotografia: ---

Aktorka pochwaliła się zdjęciem z planu zdjęciowego serialu "Przyjaciółki". Zobaczcie, jak prezentuje się w sukni ślubnej.

Małgorzata Socha swój ślub miała 12 lat temu. Ale ostatnio znów miała okazję zaprezentować się w sukni ślubnej. Aktorka udostępniła ujęcie, na którym widzimy ją w odważnej białej kreacji z rozcięciem na środku. Trzeba przyznać, że wygląda w niej fenomenalnie!

Małgorzata Socha w sukni ślubnej!

Małgorzata Socha zaskoczyła fanów zdjęciem w sukni ślubnej. W ten sposób promuje najnowszy odcinek "Przyjaciółek", w którym gra postać Ingi. Dodajmy, że jej bohaterka planuje wziąć ślub z Maksem (Mateuszem Janickim) i w związku z tym szuka najpiękniejszej kreacji.

Do wyboru ma propozycje przygotowane przez wedding plannerkę (Agnieszkę Sienkiewicz). Ta, w której Małgosia pokazała się na zdjęciu, to tylko jedna z nich. O tym, którą ostatecznie wybierze, dowiemy się z kolejnego odcinka.

Małgosia pod zdjęciem dodała krótki wpis, w którym zapytała fanów, czy będą oglądać nowy odcinek serialu. Fani z niecierpliwością na niego czekają! A obserwatorki Sochy zachwycają się jej kreacją:

Piękna suknia!

Kwintesencja kobiecości.

Jak 19-latka!

Podoba się wam Małgosia w tej sukni?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów