Małgorzata Socha pochwaliła się prezentem od męża. Fanki serialu "Przyjaciółki" zwróciły uwagę na zabawny szczegół

Katarzyna Leszczyńska 20.11.2017
Małgorzata Socha
Fotografia: Instagram/Małgorzata Socha

Internautki wykazały się sporą spostrzegawczością. 

Małgorzata Socha należy do tej grupy gwiazd, które nie chwalą się zbyt często swoim życiem prywatnym. Ostatnio jednak aktorka zrobiła kilka wyjątków. Kilka dni temu wstawiła zdjęcie z mężem, który brał udział w maratonie. Teraz pochwaliła się prezentem, który od niego dostała. Aktorka pokazała zdjęcie i nie kryła ekscytacji podarunkiem.

Okazało się, że Krzysztof Wiśniewski podarował żonie torebkę. Jest to produkt marki O bag, która obecnie produkuje jedne z najpopularniejszych torebek. Ta, którą dostała Socha to mała kopertówka na srebrnym łańcuszku. Gwiazda nie kryła zachwytu.

Uwielbiam niespodzianki! Zwłaszcza, gdy są nimi prezenty od męża- napisała w poście.

Oczywiście fankom Małgorzaty Sochy również spodobała się ta torebka. Wiele z nich zwróciło jednak uwagę na całkiem inny szczegół.

Małgorzata Socha z prezentem od męża
Fotografia: Instagram/Małgorzata Socha

Socha z torebką Ingi z „Przyjaciółek”

Okazało się, że nic nie umknie czujnym oczom fanek serialu „Przyjaciółki”. Małgorzata Socha wciela się w nim w jedną z głównych postaci – Ingę. Internautki zwróciły uwagę, że ten model, który aktorka otrzymała od męża, jest identyczny jak ten, który nosiła w serialu jej bohaterka.

Czy to nie ta sama, co Inga zamawiała w pracy w „Przyjaciółkach”?

No tak, mąż chyba ogląda „Przyjaciółki”.

Podpatrzył w „Przyjaciółkach”, że ci się spodobała.

Fajny mąż i to z gustem.

Okazuje się, że Małgorzata Socha ma bardzo podobny gust do swojej bohaterki. A takich fanek serialu może chyba pozazdrościć każdy. Aż trudno uwierzyć, że takie szczegóły nie umknęły ich uwadze.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów