Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży!

Martyna Wojciechowska 15.03.2018
Małgorzata Socha jest w ciąży
Fotografia: Eastnews

Tą wypowiedzią zaskoczyła swoich fanów.

Małgorzata Socha podzieliła się dobrą nowiną. W wywiadzie z portalem „Jastrząb Post" 38-letnia aktorka potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Dodajmy, że Socha jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek, które wychowuje ze swoim mężem Krzysztofem Wiśniewskim. Jeszcze nie wiadomo, jakiej płci będzie trzecia pociecha gwiazdy.

Zobacz także: Małgorzata Socha pochwaliła się prezentem od męża. Fanki serialu "Przyjaciółki" zwróciły uwagę na zabawny szczegół

Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży

Małgorzata Socha zwykle nie opowiada o swoim życiu prywatnym i nie pokazuje swoich dzieci. Zależy jej, aby 5-letnia Zosia i roczna Basia miały normalne dzieciństwo. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek i skomentowała doniesienia o trzeciej ciąży:

Tak rzeczywiście. Spodziewam się trzeciego dziecka, ale chyba nie chcę na ten temat nic więcej mówić i komentować swojego życia – powiedziała aktorka w wywiadzie z „Jastrząb Post".

Na pytania o plany zawodowe odpowiada, że mimo ciąży nie zamierza rezygnować z kariery:

Ja myślę, że to się uda wszystko pogodzić. Mam nadzieję, że cały czas będę aktywna i to się uda tak jak do tej pory tak zgrabnie godzić - dodała aktorka.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz także: Małgorzata Socha rzadko pokazuje zdjęcia z mężem. Podczas ważnego dla niego dnia zrobiła wyjątek

Zobacz, jak mieszka Małgorzata Socha:

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów