Małgorzata Socha pokazała zdjęcie ze spaceru z córkami i... znaną wokalistką! Nie wiedzieliśmy, że się przyjaźnią!

Małgorzata Socha w kwiecistej sukience przesyła całusa do zdjęcia i uśmiecha się
Fotografia: Instagram/malgosia_socha

Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie ze spaceru z córkami, a na nim znana i bardzo lubiana wokalistka ze swoimi dziećmi! Nie wiedzieliśmy, że się przyjaźnią!

Małgorzata Socha ma dwie córeczki, z którymi chętnie spędza czas. Rodzinnymi chwilami często dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Ostatnio postanowiła wykorzystać piękną, wiosenną pogodę i wybrać się z dziewczynkami na spacer. Nie była jednak sama! Okazuje się, że towarzyszyła jej znana wokalistka, która również zabrała na spacer swoje córki. My jesteśmy w szoku, ponieważ nie wiedzieliśmy, że artystki się przyjaźnią!

Zobacz także: Małgorzata Socha pokazała swoją łazienkę! "Ciągłe porządki i tony prania"

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska na spacerze z córkami

Małgorzata Socha od 2008 roku jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Para ma troje dzieci: Zosię, Basię i Stasia. Ostatnio aktorka zabrała na spacer swoje córeczki. Okazuje się, że na przechadzkę wybrał się z nimi ktoś jeszcze.

Towarzyszyła im Natalia Kukulska ze swoimi córkami! Wiedzieliście, że artystki się przyjaźnią? Na zdjęciu, które opublikowała Małgorzata Socha widzimy Natalię i jej dwie córki: Laurę i Anię, które wokalistka ma ze swoim mężem, Michałem Dąbrówką

Niedzielny spacer w babskim gronie. Z Laurą, Zosią, Basią, Natalią i Anią. Uwielbiam ten babski team - napisała Socha na Instagramie.

Zdjęcie spotkało się z przychylnymi komentarzami ze strony internautów, którzy są zachwyceni fotografią i... ekipą znajdującą się na niej.

Zgrana paka.

Rodzina to podstawa.

Piękny babiniec.

A wam jak podoba się zdjęcie gwiazd z dziećmi?

Zobacz także: Natalia Kukulska spełniła życzenie swojej matki. O co poprosiła ją Anna Jantar?

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska postawiły na klasyczne imiona dla dzieci. Ci rodzice nie poszli w ich ślady.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów