Małgorzata Socha chciała rzucić aktorstwo. Czym się zajmowała? "To była duża lekcja pokory"

Marianna Bereza 15.10.2019
Małgorzata Socha
Fotografia: VIPHOTO/East News

Okazuje się, że aktorka miała swój plan B. O jaki zawód chodzi?

Małgorzata Socha to aktorka filmowa i teatralna, której sławę przyniósł głównie udział w serialach. Sochę mogliśmy podziwiać m.in. w "Na Wspólnej", "Brzyduli" czy "Przyjaciółkach". Okazuje się, że gwiazda miała zrezygnować z aktorstwa. Jaki był jej plan B?

Małgorzata Socha o aktorstwie. Myślała nad zmianą zawodu

Socha ma trójkę dzieci ze związku z Krzysztofem Wiśniewskim. Aktorka zawsze podkreślała, że chce mieć liczną rodzinę. Zawsze bliska była dla niej także myśl o poświęceniu się grze aktorskiej. Małgosia już od dziecka uczęszczała do kółka teatralnego. Jej marzenie w końcu stało się faktem. Socha została absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, a potem rozpoznawaną aktorką.

Niewiele osób wie, że gwiazda nie zawsze swoją przyszłość wiązała z aktorstwem. Odtwórczyni roli Ingi Gruszewskiej w "Przyjaciółkach" wyznała w rozmowie z portalem Plotek.pl, że przez jakiś czas myślała o porzuceniu tej drogi.

Był taki moment, że rzeczywiście myślałam nad zmianą zawodu. Przez miesiąc pracowałam w agencji nieruchomości i sprzedawałam mieszkania. Co mi się udało! Sprzedałam jedno mieszkanie i jedno wynajęłam w ciągu miesiąca. (...) Jeśli życie chciałoby mi napisać inny scenariusz, spokojnie znalazłabym dla siebie coś innego - wspominała.

Gwiazdę zapytano również o to, czy poleciłaby zawód aktora swoim dzieciom.

Przede wszystkim byłoby im trudno ze względu na mamę. Porównania zawsze są trudne. Dzieci znanych osób muszą dużo silniej walczyć o siebie. Często jest to bardzo niesprawiedliwe. To jest kapryśny zawód. Nie mamy wpływu na wiele rzeczy. Ale jednocześnie ciekawy, dający możliwość poznawania fascynujących ludzi - oceniła.

Aktorka ma nadzieję, że jej dzieci będą robić w życiu to, co będzie ich uszczęśliwiać. Gratulujemy takiej postawy!

Zobacz także: Małgorzata Socha na Flesz Fashion Night. Zaszalała z głębokim dekoltem!

Może tak jak Małgosia Socha jesteś mamą? Koniecznie weź udział w naszym quizie! 

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów