Złożyła maturzystom życzenia i rozzłościła internautów. Hejt pod postem Małgorzaty Rozenek

Hanna Skowron 07.05.2019
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Odważne zdjęcie "Perfekcyjnej" oburzyło komentujących.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niezwykle aktywna na Instagramie. Z okazji rozpoczęcia egzaminów dojrzałości "Perfekcyjna" życzyła "powodzenia" maturzystom i wywołała obyczajową aferę. Jej post nie przypadł do gustu niektórym internautom.

Zdjęcie Rozenek oburzyło internautów

Rozenek słynie z komentowania rzeczywistości za pomocą Instagrama. To tu pochwaliła się nową książką czy zaapelowała o pomoc dla żony swojego byłego męża. Tym razem celebrytka złożyła życzenia osobom przystępującym do egzaminów.

Wszystkim maturzystom życzę powodzenia! Dajcie z siebie wszystko - napisała.

Treść wpisu nie przykuła takiej uwagi, jak dołączone do niego zdjęcie. Rozenek pozuje w odważnej pozie, w czapce Myszki Miki. Wysunięty język i obnażony biust oburzył niektórych komentujących. Uznali, że uczniowie nie powinni oglądać takich zdjęć.

Pani Małgosiu, pomimo że bardzo panią lubię, to na litość, takie zdjęcie maturzystom?! Czy to się nazywa syndrom wieku?

No powiem, że takie zdjęcie z podtekstem ewidentnie erotycznym, to można wysłać do męża, a nie maturzystom. Przegięła pani. Jak by nie było, to są dalej dzieci.

Myszka ok - zabawnie, ale biust wyrzucony, język, który nijak nie pasuje do przesłania, które miało być tu na myśli. Skoro pani nie utożsamia się z programem "Projekt Lady", to trzeba było na siłę nie brać w nim udziału.

Byli jednak tacy, którzy bronili "Perfekcyjnej" i ironizowali na temat negatywnych komentarzy.

Następnym razem musiałaby pani wykonać dwa zdjęcia. Jedno dla normalnych, a drugie dla wrażliwych, najlepiej w golfie i broń Boże, aby przypadkiem nie pokazać ramienia!

Bez przesady, zdjęcie jak zdjęcie. Każdy interpretuje je, jak chce.

Pani Małgosiu, my ryczące 40-ki już w ogóle tylko powinnyśmy ubierać się jak staruszki i położyć się do trumny!

Oburza was zdjęcie Rozenek?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała się w niedrogim garniturze z H&M!

Zaskakiwały naturalnością, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów