Małgorzata Rozenek zapisała syna na nietypowe zajęcia pozalekcyjne

Malwina Wasilewska 06.09.2019
Małgorzata Rozenek z rodziną
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Gwiazda zaplanowała synom program zajęć pozalekcyjnych.

Początek roku szkolnego to trudny czas zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Poza szkołą pozostaje im jeszcze dopasowanie programu zajęć pozalekcyjnych tak, aby nie kolidowały z pracą i innymi obowiązkami dorosłych. Ostatnio na ten temat wypowiedziała się Małgorzata Rozenek, mama 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza. W swojej relacji na Instagramie "Perfekcyjna" opowiedziała o nietypowych zainteresowaniach starszej pociechy.

Małgorzata Rozenek o nietypowym hobby syna Tadeusza

Dzieci Małgorzaty Rozenek uczą się w polsko-francuskiej szkole, ale na tym nie kończą się ich codzienne obowiązki. Poza szkołą synowie "Perfekcyjnej" uczęszczają na różnego rodzaju zajęcia pozalekcyjne zgodne z ich zainteresowaniami. Niedawno Małgorzata zdradziła, jakie hobby mają jej synowie. Najbardziej zaskakujące wydaje się hobby Stanisława, który w tym roku m.in. będzie uczestniczył w zajęciach nauki szycia.

Jak poukładasz teraz na początku, tak będzie wyglądał cały twój rok. Czyli już mając plan lekcji, połączenie angielskiego z piłką, czy japońskiego i szycia – w przypadku mojego starszego syna – i cała ta masa różnych zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. To jest totalna żonglerka – powiedziała Małgosia Rozenek na Instagramie.

Być może w przyszłości Stanisław zostanie krawcem lub projektantem mody...

Lubisz podróżować? Sprawdź, gdzie powinieneś wyjechać!

Quiz: na którą wyspę powinieneś wybrać się w wakacje?
Rozwiąż quiz

Na którą wyspę powinieneś się wybrać jeszcze w te wakacje?

Quiz: na którą wyspę powinieneś wybrać się w wakacje?

1. Którą pogodę lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów