Rozenek o aferze wokół Bieniuka: "Cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci"

Hanna Skowron 26.04.2019
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Ma rację?

Od wyjścia Jarosława Bieniuka z aresztu minął tydzień, ale echa skandalu wciąż nie cichną. Coraz więcej gwiazd i znajomych piłkarza zabiera głos w tej sprawie. Przypomnijmy, że do tej pory głos zabrali m.in. Natalia Siwiec i partner Edyty Górniak, Tomasz Mazurkiewicz. Teraz do ich grona dołączyła także Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek skomentowała aferę wokół Jarosława Bieniuka

Przypomnijmy, że 15 kwietnia Jarosław Bieniuk trafił do aresztu w sprawie podejrzeń o popełnienie przestępstwa przeciw wolności seksualnej. Po wyjściu na wolność sportowiec wydał oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczył, jakoby dopuścił się czynów zabronionych.

Małgorzata Rozenek w rozmowie z serwisem Jastrzabpost.pl została zapytana o to, co myśli na temat tej afery. Gwiazda wyznała, że póki nie znamy wyników śledztwa, należy wstrzymać się od wydawania osądów, gdyż może to niepotrzebnie zaszkodzić Bieniukowi i jego rodzinie.

Ważne jest to, żebyśmy nie osądzali Jarka zbyt pochopnie, bo czasem wystarczy oskarżenie rzucone w eter, aby komuś nadszarpnąć reputację, a pamiętajmy, że cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci, którzy przeżyli ogromną tragedię i naprawdę nie potrzebują teraz dodatkowych, tak trudnych sytuacji - powiedziała Małgorzata Rozenek.

Dodajmy, że Natalia Siwiec i Tomasz Mazurkiewicz stanęli w obronie Jarosława Bieniuka. Oboje twierdzą, że sportowiec jest niewinny. A co wy sądzicie na ten temat?

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów