Małgorzata Rozenek zaatakowana przez fanów. Ostra riposta gwiazdy

Maria Karolewska 02.11.2019
Małgorzata Rozenek ripostuje fanów.
Fotografia: TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie coraz częściej mierzy się z negatywnymi komentarzami. Tym razem odpowiedź gwiazdy była bardzo stanowcza.

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny przekonała się, że bycie rozpoznawalnym nie jest łatwe i przyjemne. Wszystkie wpisy gwiazdy w sieci są komentowane i poddawane ocenie. Ostatnio niemal pod każdym zdjęciem Małgosi pojawiają się agresywne i często wulgarne hejty.

Małgorzata Rozenek ostro reaguje na komentarze

Ogromne oburzenie w sieci wywołały dwa ostatnie zdjęcia na Instagramie żony Radosława Majdana. Pierwsze zostało wykonane z okazji Halloween. Małgosia ucharakteryzowała się na tytułową postać filmu "Czarownica", natomiast Radek wcielił się w Jokera. Fanów oburzyło to, że polskie gwiazdy świętują amerykańską tradycję, która dodatkowo nie zgadza się z wiarą chrześcijańską.

Bez Boga, z głupotą za pan brat. A i z uwagi na wiek nie wypada. Obrzydliwe... - napisała pod zdjęciem jedna z komentatorek.

Małgosia nie chciała zostawić hejtu bez odpowiedzi.

Chrystus byłby dumny z Twojego komentarza - zripostowała ironicznie.

Mogłoby się wydawać, że uczczenie dnia Wszystkich Świętych nie spotka się z podobną krytyką. Okazuje się jednak, że zdjęcie znicza i refleksyjny podpis również wzbudziły w fanach negatywne emocje.

Trochę bez sensu te zdjęcie. Taki dzień, jak dziś powinniśmy nosić w sercu, pomodlić się za osobę zmarłą w myślach, a nie w internecie ze zdjęciem świeczki...

Stać nad grobem i myśleć "zrobię fotkę na insta".To jest przeżywanie?

Dla niektórych z nas taki cmentarny lans jest zupełnie zbędnym pokazem próżności i było kwestią czasu, że pojawi się komentarz, w którym ktoś wytknie zarówno tą wypielęgnowaną dłoń ze zniczem, jak i tą drugą, trzymającą telefon, aby zrobić zdjęcie z cmentarza. Dodam jeszcze, że mnie ani ziębi, ani parzy, kto obchodzi Halloween albo idzie na cmentarze, ale skoro tu czytamy o czasie zadumy i refleksji, to ja takowej w dodawaniu fot np. z grobu dziadków nie widzę - zarzucali fani.

Małgorzata Rozenek nie mogła znieść kolejnych ataków i pod ostatnią wypowiedzią pozostawiła ostry komentarz.

To pogrąż się w zadumie i przestań tu szczekać - odpisała.

Myślicie, że gwiazda powinna odpowiadać na komentarze hejterów?

Zobacz także: Rozenek opowiedziała o nowej diecie. Zrezygnowała z dwóch składników

Sprawdź, ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan! Jak dobrze znasz życiorys gwiazdy?

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów