Małgorzata Rozenek wróciła na plan "Projektu Lady". Ależ wypiękniała po ciąży!

Róża Piasecka 17.07.2020
Małgorzata Rozenek
Fotografia: TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA

Po najnowszych zdjęciach Małgorzaty Rozenek możemy z łatwością wywnioskować, że marzyła o macierzyństwie. Odkąd urodziła Henia, po prostu rozkwita!

Dobra passa w życiu Małgorzaty Rozenek trwa. Szczęście rodzinne zaczyna łączyć się z zawodowym - gwiazda powróciła właśnie na plan hitowej produkcji TVN-u, "Projekt Lady". Na swoim instagramie opublikowała zdjęcia z planu. Zauważamy na nich pewną zmianę.

Małgorzata Rozenek-Majdan po urodzeniu synka nie ukrywała, że przybrała na wadze. I to niemało! Pisała o tym, że przybyło jej 12 kg. Wstawiła zdjęcie, na którym widać, że jej ciało się zaokrągliło. Stwierdziła przy tym:

Najważniejsze, że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy.

Post został opublikowany dwa tygodnie temu. Gwiazda zapowiedziała wtedy, że będzie chciała zrzucić nadprogramowe kilogramy, ale postara się to zrobić z głową. Zależy jej na tym, żeby jej organizm był zdrowy, bo jak najdłużej chce karmić synka piersią.

Najnowsze zdjęcia z planu "Projektu Lady" pokazują, że Małgorzacie Rozenek udało się już trochę schudnąć. Widać, że szczęśliwa mama powoli wraca do formy. Co za nogi! W najnowszej serii programu będzie wyglądała zachwycająco.

Jak Wam się podobają jej najnowsze zdjęcia?

Zobacz garderobę gwiazdy:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów