Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z wakacji. Nie wszystkim się spodobało. "Zabawa dla znudzonych bogaczy". Odpowiedziała

Emilia Klima 09.08.2017
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek wyjechała w kolejną podróż w ramach tajnego projektu. Co zachwyciło ją tym razem, a mniej spodobało się niektórym internautom?

Niebawem zakończy się kolejna edycja programu "Projekt Lady". Jego prowadząca, Małgorzata Rozenek wraz z mężem Radosławem Majdanem, zaangażowali się w nowy "tajny projekt" TVN-u. Z tego powodu para ciągle wyjeżdża, co skrupulatnie dokumentuje na Instagramie.

Obecnie Majdanowie przebywają w Dubaju, skąd publikują dużo zdjęć w mediach społecznościowych. Mają również okazję doświadczać wyjątkowych chwil, które nie są dane  zwykłemu "śmiertelnikowi". Na jednej z ostatnio zamieszczonych fotografii widzimy jak Małgorzata i Radosław pływają z delfinami. Prezenterka w opisach zdjęć starała się przekazać istotne informacje na temat delfinów i tego, dlaczego znalazły się w ośrodku. 

Dobrze, że istnieją takie miejsca jak to Atlantis The Palm, bo dzięki niemu naukowcy mogą prowadzić badania, jak najlepiej pomóc delfinom. Tę chwilę, gdy razem z Black pływaliśmy cały poranek, zapamiętam na zawsze.

Fani krytykują Rozenek. Ona odpowiada

Fani nie podzielali zachwytów Rozenek. Zdecydowana większość zwróciła uwagę na to, że zwierzęta są trzymane w niewoli. 

W tym hotelu delfiny są dla rozrywki! Szkoda, że pani promuje niewolę i tresurę! Zabawki dla znudzonych bogaczy!

Miejsce, w którym naukowcy pomagają delfinom? Jasne. To jak te wszystkie cyrki, w których jeżdżące na rowerze misie są szczęśliwe... ale niestety. Jest popyt - jest podaż.

Szanuję Pani pogląd, natomiast tak czy tak, są to zwierzęta trzymane w niewoli i sądzenie, że się im pomaga poprzez dokładanie się do takiego typu "atrakcji" nie jest pomocą, a wspieraniem biznesu tego hotelu. Wierzę, że przebywanie z tymi cudownymi zwierzętami mogło wywołać wielkie wzruszenie u pani, sama chciałabym tego doświadczyć, ale nie za cenę ich zniewolenia. Pozdrawiam! Ps. Mam nadzieje, że nie będzie kolejnego zdjęcia np. z Tajlandii, ukazującego jazdę na słoniu - czytamy pod zdjęciem.

Ostatni komentarz musiał wyjątkowo dotknąć celebrytkę, ponieważ bardzo szybko na niego odpowiedziała. 

Powtórzę raz jeszcze, że naturalne środowisko jest idealnym rozwiązaniem - zawsze i wszędzie. Ale jednocześnie wychodzę z założenia, że lepiej jest pomagać, nawet jeśli to nie będzie idealna forma, niż nie pomagać w ogóle. Spędziłam sporo czasu z wolontariuszami zajmującymi się w tym ośrodku delfinami - to ludzie, którzy znają ich historię, mają do nich ogromny szacunek i miłość.

Myślicie, że tym razem gwiazda przesadziła? A może nie miała niczego złego na myśli? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów