Małgorzata Rozenek świętuje Dzień Niepodległości USA! „Wyglądasz jak krowa w ciapki”

Adrianna Kubiak 04.07.2019
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Fotografia: Adam Jankowski/Reporter/EastNews

„Perfekcyjna pani domu” razem ze swoim mężem świętowała Dzień Niepodległości USA. Gwiazda ubrała się w odważną kreację, która nieco zdziwiła internautów.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Radosławem Majdanem często bywają na branżowych imprezach i uroczystościach. Tym razem para świętowała Dzień Niepodległości USA. Chcąc wpasować się w temat uroczystości, gwiazda pokusiła się o nietuzinkową sukienkę. Co na to fani?

Zobacz także: Janusz Józefowicz skończył 60 lat! Z tej okazji Natasza Urbańska pokazała jego zdjęcie z basenu 

Dzień Niepodelgłości USA – uroczystość w ambasadzie

Amerykański Dzień Niepodległości to święto, które hucznie obchodzone jest za granicą 4 lipca. Z tej okazji w ambasadzie USA dzień wcześniej zorganizowana została uroczystość. Na imprezie zjawili się Majdanowie, którzy zaproszenie otrzymali od samej ambasador Georgette Mosbacher.

Odważna stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan

Impreza na którą wybrali się Majdanowie utrzymywana była w klimacie Dzikiego Zachodu. Małgorzata, chcąc wpisać się w motyw przewodni, postanowiła ubrać białą sukienkę w krowie łaty. Zdjęciem stylizacji pochwaliła się na Instagramie, dodając krótki opis.

Dziś świętujemy w amerykańskim country western stylu dzień niepodległości w @usa_ambassy. Jak zawsze atmosfera bardzo przyjacielska i wszyscy pielęgnujemy przyjaźń polsko amerykańską. Dziękujemy Pani Ambasador Georgette Mosbacher za ten wspaniały wieczór.

Fani żony Radosława Majdana nie kryli zdziwienia. Wśród komentujących byli zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy odważnej kreacji Małgorzaty.

Wyglądasz jak krowa w ciapki.

Jak krowa łaciata.

Pani Małgosiu, ale dlaczego w opakowaniu z Łaciatego.

Mega! Sukienka fenomenalna.

Przepiękna sukienka!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę? Fani: „Widać, że jest Photoshop”

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów