Małgorzata Kożuchowska skomentowała rolę Rozenek u Vegi. Mocne słowa aktorki

Julia Pandecka 15.10.2020
Roześmiana Małgorzata Kożuchowska macha ręką do fotoreporterów na premierze filmu "Banksterzy"
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Małgorzata Kożuchowska i Antek Królikowski występowali już w filmach Patryka Vegi. Teraz komentują jego decyzję o zaangażowaniu do roli Małgorzaty Rozenek-Majdan.

O tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w nowym filmie Patryka Vegi, wiemy już od dłuższego czasu. O ile fani gwiazdy są zachwyceni jej debiutem aktorskim, wielbiciele filmów Vegi mają mieszane odczucia, a inni aktorzy nie do końca są przekonani do włączania amatorów do produkcji. Teraz niektórzy z nich postanowili zabrać głos w tej sprawie. Małgorzata Kożuchowska oraz Antek Królikowski występowali już w filmach Patryka Vegi. W najnowszych wywiadach zdradzili, co sądzą o zaangażowaniu do najnowszej produkcji Małgosi Rozenek.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała nowe tatuaże. Internautka: "Mam nadzieję, że nie są prawdziwe" 

Małgorzata Rozenek w filmie Vegi. Kożuchowska i Królikowski komentują

Małgorzata Rozenek-Majdan osobiście potwierdziła, że Patryk Vega zaangażował ją do swojej najnowszej produkcji. To spotkała się ze skrajnymi opiniami.

O ile niektórzy z niecierpliwością czekają na debiut aktorski Małgosi, o tyle inni nie są fanami zatrudniania amatorów do tego typu filmów.

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, co sądzi na temat współpracy Patryka Vegi z Małgorzatą Rozenek.

Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego, co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi - skwitowała krótko Kożuchowska w rozmowie z portalem "Jastrząb Post". 

Również Antek Królikowski udzielił wywiadu portalowi, w którym skomentował debiut Rozenek w filmie Vegi. Okazuje się, że on patrzy na to nieco łagodniejszym okiem. 

Wiem, o czym jest ten film. Znam scenariusz, rozmawiałem z Małgosią i Patrykiem. Jestem ciekaw, jak oni to zrobią. Jest to duże wyzwanie dla Małgosi, ale na pewno sobie poradzi. Jak z nią jakiś czas temu rozmawiałem, to była bardzo podekscytowana. Wierzę, że im się ta współpraca fajnie klei i że zrobią dobry, fajny film - skomentował Królikowski.

A wy jak myślicie? Małgosia poradzi sobie w tej nowej roli? 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek nagra program o odchudzaniu. "Rozenek cudnie chudnie" okaże się hitem? 

Kożuchowska i Królikowski ostatnio wzięli udział w oficjalnej premierze filmu "Banksterzy". Nie da się ukryć, że gwiazdy zadały szyku na czerwonym dywanie! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów